REWITALIZACJA PLACU DAWNEGO TARGOWISKA MIEJSKIEGO W ZBĄSZYNKU NA SKWER WYPOCZYNKOWY SEKCJA
Gmina Zbąszynek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00152697
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00152697/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-11 09:15
- Lokalizacja
- Zbąszynek, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ef5898eb-a437-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 9271443487
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie parków tematycznychUsługi zarządzania projektem budowlanym
Wykonawcy
2 przyznane
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00152697 z dnia 2022-05-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REWITALIZACJA PLACU DAWNEGO TARGOWISKA MIEJSKIEGO W ZBĄSZYNKU NA SKWER
WYPOCZYNKOWY
SEKCJA
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbąszynek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770557
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Zbąszynek
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-210
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 683910332
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zbaszynek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbaszynek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zbaszynek.logintrade.net/zapytania_email,78245,11fb61ec5f974dca9f9edb2ba3a8eabc.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
REWITALIZACJA PLACU DAWNEGO TARGOWISKA MIEJSKIEGO W ZBĄSZYNKU NA SKWERWYPOCZYNKOWY
SEKCJA
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef5898eb-a437-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00152697
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013774/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Rewitalizacja placu dawnego targowiska miejskiego w Zbąszynku na skwer wypoczynkowy.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00085877/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIT.IV.271.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, zagospodarowanie - przebudowa dawnegotargowiska miejskiego na skwer miejski, wypoczynkowy z fontanną. Inwestycja przewiduje budowę
fontanny wraz z niezbędną infrastrukturą, przebudowę miejsc parkingowych i drogi dojazdowej,
oświetlenie i inne elementy małej architektury, oraz ukształtowanie zieleni
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212100-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45212120-3 - Roboty budowlane w zakresie parków tematycznych
4.5.5.) Wartość części: 2235772,36 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
do obowiązków Inspektora nadzoru inwestorskiego należy pełny zakres czynności zgodnych z:przepisami art. 25-27 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane, obowiązującymi
przepisami, polskimi normami i zasadami wiedzy technicznej oraz w zakresie i w sposób określony
we wzorze umowy, stanowiący załącznik nr 3b do niniejszego zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 71541000-2 - Usługi zarządzania projektem budowlanym
4.5.5.) Wartość części: 40650,41 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie zostało unieważnione unieważnione| 2022-05-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |