Dostawa oleju opałowego na potrzeby Domu Pomocy Społecznej im Sue Ryder w Kałkowie –Godowie od dnia 1 stycznia 2025 roku do dnia 31 grudnia 2025 roku
Dom Pomocy Społecznej im. Sue Ryder w Kałkowie-Godowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00673862
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00673862/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-27 10:23
- Lokalizacja
- Godów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-940e6189-2d0b-4d83-bd33-607e836daaa4
- Identyfikator
- 6641912005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00673862 z dnia 2024-12-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego na potrzeby Domu Pomocy Społecznej im Sue Ryder w Kałkowie –Godowie od dnia 1 stycznia 2025 roku do dnia 31 grudnia 2025 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej im. Sue Ryder w Kałkowie-Godowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291538923
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Godów, 88
1.5.2.) Miejscowość: Godów
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-225
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41 334 38 62
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@dpskalkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiat.starachowice.pl/ps/jednostki-organizacyjne/jednostki-pomocy-spolec/dom-pomocy-spolecznej
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-940e6189-2d0b-4d83-bd33-607e836daaa41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa oleju opałowego na potrzeby Domu Pomocy Społecznej im Sue Ryder w Kałkowie –Godowie od dnia 1 stycznia 2025 roku do dnia 31 grudnia 2025 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-940e6189-2d0b-4d83-bd33-607e836daaa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00673862
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00626552
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 211926,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa oleju opałowego na potrzeby Domu Pomocy Społecznej im Sue Ryder w Kałkowie –Godowie od dnia 1 stycznia 2025 roku do dnia 31 grudnia 2025 roku”
Średnia roczna ilość oleju wynosić będzie ok. 55.000 litrów od dnia 1 stycznia 2025 roku do dnia 31 grudnia 2025 roku. Łączna ilość dostarczanego oleju w całym okresie zamówienia wynosić będzie ok. 55 000 litrów. Zamawiający dopuszcza zwiększenie tej ilości o 20 %. Zakres zamówienia obejmuje dostawę zamawianego oleju opałowego lekkiego do siedziby zamawiającego oraz napełnienie zbiorników w budynku DPS w Godowie. Dostawa oleju odbywać się będzie partiami po ok. 10.000 litrów po zgłoszeniu telefonicznym lub faksowym przez zamawiającego. Zamawiający posiada dwie kotłownie. W pierwszej znajduje się osiem zbiorników, w drugiej cztery zbiorniki. Każdy zbiornik ma pojemność 1000 l. Rozładunek zastępuje przy zastosowaniu autopompy przy cysternie. Zakres zamówienia obejmuje dostawy zgodnie z CPV: przedmiot główny –CPV 09.13.51.00-5.Dostawy objęte przedmiotem zamówienia winny być wykonane zgodnie z warunkami zawartymi w SWZ oraz wzorem umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyniku wezwania do złożenia ofert dodatkowych jeden z oferentów powstrzymał się od złożenia oferty dodatkowej, a drugi złożył ofertę podlegającą odrzuceniu.Jeżeli złożono oferty o takiej samej cenie (a cena była jedynym kryterium) wówczas zamawiający ma obowiązek wezwać wykonawców, którzy złożyli te oferty, do złożenia w terminie określonym przez zamawiającego ofert dodatkowych zawierających nową cenę. Brak złożenia ofert dodatkowych nie oznacza nieważności lub konieczności odrzucenia ofert złożonych pierwotnie, ponieważ oferty dodatkowe nie są samodzielnymi, pełnymi oświadczeniami woli zawierającymi wszystkie elementy wskazane w SWZ lecz – w tym przypadku – wyłącznie cenę. Stanowią modyfikację ofert złożonych pierwotnie. Jednak brak ofert dodatkowych lub ich odrzucenie oznacza powrót do stanu, w którym zamawiający dysponuje dwiema ofertami o takich samych cenach. Uniemożliwia to dokonanie wyboru oferty najkorzystniejszej co skutkuje unieważnienie postępowania. Obarczenie postępowania wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy nie oznacza wady prawnej w działaniach zamawiającego, ale wszelkie działania, które stoją na przeszkodzie zgodnemu z prawem rozstrzygnięciu postępowania, w tym również działania wykonawców, jak i okoliczności zewnętrzne, niezależne od stron.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 205700 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 210650 PLN
| 2024-12-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |