Rozbudowa budynku przy ul. 3 Maja 54 na potrzeby Pracowni Anatomii Prawidłowej.
Uniwersytet w Siedlcach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00152705
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00152705/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-11 09:17
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0a068f29-ac3c-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 8210014490
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00152705 z dnia 2022-05-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa budynku przy ul. 3 Maja 54 na potrzeby Pracowni Anatomii Prawidłowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001471
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Konarskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Siedlce
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 25 6431935
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.wachnikowska@uph.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uph.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uph-edu.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa budynku przy ul. 3 Maja 54 na potrzeby Pracowni Anatomii Prawidłowej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a068f29-ac3c-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00152705
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021169/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Rozbudowa budynku przy ul. 3go Maja 54 na potrzeby pracowni anatomii prawidłowej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00099295/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.290.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5062135,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie prac polegających na rozbudowie budynku przy ul. 3go Maja 54 na potrzeby Pracowni Anatomii Prawidłowej
Szczegółowy zakres prac określają załączniki do SWZ :
1) Projekt Budowlany zał. 1
2) STWiORB zał. 2
Zamawiający wymaga, aby wykonane roboty budowlane objęte przedmiotem zamówienia objęte były co najmniej 5-letnim okresem gwarancji, liczonym od dnia bezusterkowego odbioru końcowego i podpisania protokołu odbioru.( wydłużenie okresu gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert)
Zamawiający wymaga aby oprócz prac wymienionych i opisanych w dokumentacji projektowej Wykonawca na własny koszt usunął i uporządkował teren po nasadzeniach, w miejscu prowadzenia robót. Zamawiający oszacował, iż do wycięcia jest około 16 drzew i 180 m2 krzewów. Zamawiający posiada pozwolenie na wycinkę drzew
Wszędzie tam, gdzie w przedmiocie zamówienia występuje konkretna norma, aprobata, specyfikacja techniczna i techniczne systemy odniesienia ustanowione przez europejskie organy normalizacyjne Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
Wykonawca , planując i realizując roboty budowlane, zobowiązany jest uwzględnić fakt, iż prace wykonywane będą w funkcjonującym budynku. Wykonawca jest zobowiązany do minimum ograniczyć niedogodności związane z realizacją robót.
Wykonawca zobowiązany jest prowadzić roboty budowlane w dni powszednie w godzinach od 7.00 – 19.00.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej
Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7
Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 p.z.p., polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zgodnych z głównym przedmiotem zamówienia, o wartości robót budowlanych powtórzonych na wartość nie wyższą niż 20 % wartości zamówienia podstawowego
Zamawiający nie wymaga wizji lokalnej
Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
Zamawiający dokona wyboru oferty najkorzystniejszej bez przeprowadzania aukcji elektronicznej
Zamawiający nie będzie ograniczał liczby Wykonawców zaproszonych do negocjacji, (zaproszenie dostaną wszyscy Wykonawcy, których oferta nie będzie podlegała odrzuceniu)
Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn, w tym standardów dostępności dla osób niepełnosprawnych. Wykonawca winien uwzględnić w zakresie swojej działalności zapisy art. 6 ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1062).
Wykonawca wyłoniony w postępowaniu przetargowym przed podpisaniem umowy zobowiązany jest do przekazania Zamawiającemu kosztorysu ofertowego na podstawie którego dokonał wyceny oraz harmonogramu wykonywania prac
UWAGA!
Zamawiający zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania przedmiary robót. Zamawiający informuje, iż przedmiary mają charakter wyłącznie pomocniczy, nie mogą stanowić podstawy zarówno do określania zakresu i ilości robót jak i ich wyceny. Wobec ryczałtowego charakteru wynagrodzenia, przedmiary nie będą stanowić podstawy do rozliczenia wykonania robót.
Wykonawca zobowiązany jest dokonać powyższego na podstawie dokumentacji projektowej i STWiORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45442100-8 - Roboty malarskie
45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7435909,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9777777,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7435909,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRIN Budownictwo Sp. z o.o.,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 966-212-05-58
7.3.3) Ulica: Przędzalniana 6L,
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-688
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7435909,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-05-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |