Świadczenie usługi asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej na potrzeby mieszkańców gminy Włodawa
GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ WE WŁODAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00152764
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-11 09:32
- Lokalizacja
- Włodawa, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5651321481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowychUsługi opieki dziennej
Wykonawcy
10 przyznanych
Barbara PiotrowskaRóżanka, PL
34 848 PLNAgnieszka StolarczykStawki, PL
43 560 PLNElżbieta KasperkiewiczWłodawa, PL
34 848 PLNJolanta Anna SkulskaOrchówek, PL
32 670 PLNBeata StolarczykWłodawa, PL
34 848 PLNAnna ProkuratWłodawa, PL
3848 PLNWiesława KowalczukKrasówka, PL
34 848 PLNJolanta SaduraWłodawa, PL
40 293 PLNAngelika IzdebskaWłodawa, PL
42 471 PLNBarbara PiotrowskaRóżanka, PL
34 848 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.