Odnawialne źródła energii i termomodernizacja budynku Podlaskiego Młodzieżowego Centrum Sportowo – Rekreacyjnego przy ul. Bulwar 1 w Sokołowie Podlaskim
Miasto Sokołów Podlaski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00152791
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00152791/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-11 09:39
- Lokalizacja
- Sokołów Podlaski, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-822d6cb3-ab49-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 8231544856
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00152791 z dnia 2022-05-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odnawialne źródła energii i termomodernizacja budynku Podlaskiego Młodzieżowego Centrum Sportowo – Rekreacyjnego przy ul. Bulwar 1 w Sokołowie Podlaskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Sokołów Podlaski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582859
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wolności 21
1.5.2.) Miejscowość: Sokołów Podlaski
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 25 781 75 00
1.5.8.) Numer faksu: 25 781 75 08
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@sokolowpodl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sokolowpodl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odnawialne źródła energii i termomodernizacja budynku Podlaskiego Młodzieżowego Centrum Sportowo – Rekreacyjnego przy ul. Bulwar 1 w Sokołowie Podlaskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-822d6cb3-ab49-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00152791
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016846/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Odnawialne źródła energii i termomodernizacja budynku Podlaskiego Młodzieżowego Centrum Sportowo - Rekreacyjnego przy ul Bulwar 1 w Sokołowie Podlaskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00096719/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Odnawialne źródła energii i termomodernizacja budynku Podlaskiego Młodzieżowego Centrum Sportowo - Rekreacyjnego przy ul Bulwar 1 w Sokołowie Podlaskim”.
Zadanie realizowane w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
Roboty należy wykonać zgodnie z projektem budowlanym w ograniczonym zakresie określonym w pkt. 4 OPZ.
2. Rodzaj zamówienia : roboty budowlane, kod CPV:
45 00 0000-7 - Roboty budowlane
45 21 0000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45 11 0000-1 - Roboty wyburzeniowe, roboty ziemne
45 26 0000-7 - Roboty w zakresie konstrukcji dachowych i inne roboty specjalistyczne
45 30 0000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45 30 0000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45 44 3000-4 - Roboty elewacyjne
3. Podstawowe informacje o budynku Podlaskiego Młodzieżowego Centrum Sportowo – Rekreacyjnego (PMCSR)
Budynek pod względem funkcjonalnym podzielony jest na część sportową – basenową oraz część hotelową. Część basenowa (objęta zamówieniem) – budynek murowany, parterowy całkowicie podpiwniczony z antresolą zlokalizowany od strony wschodniej. Od strony zachodniej zlokalizowana jest część hotelowa budynku.
4. Zakres robót
Zamówienie obejmuje termomodernizację jedynie części sportowo - basenowej budynku Podlaskiego Młodzieżowego Centrum Sportowo – Rekreacyjnego. Zakres robót obejmuje m.in.:
a) docieplenie ścian kondygnacji nadziemnych,
b) docieplenie ścian fundamentowych poniżej poziomu terenu,
c) częściowe wzmocnienie i zabezpieczenie konstrukcji dachu nad częścią basenową
d) wymianę pokrycia dachu wraz ociepleniem nad częścią basenową,
e) wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
f) modernizację instalacji wentylacji (w tym modernizacja basenowych central wentylacyjnych obsługujących instalację wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła)
g) wymianę systemu pomp na energooszczędne wraz ze sterowaniem
h) likwidację kolizji kanalizacji deszczowej i remont odwodnienia patio
i) wykonanie instalacji fotowoltaicznej (w tym min. montaż 60szt (10x6) modułów fotowoltaicznych o mocy 285-300Wp wraz z systemem monitoringu instalacji PV.
j) wymianę instalacji piorunochronnej nad częścią basenową
k) wykonanie opaski z kostki brukowej przy budynku części basenowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2022-05-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |