Budowa dwóch pochylni dla osób niepełnosprawnych przy budynkach gminnych w miejscowościach Obłaczkowo 67B i Gutowo Małe ul. Centralna 23

Gmina Września

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00152909
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00152909/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-11 10:07
Lokalizacja
Września, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-80dc8b1e-a4f6-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
7891001386
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Rampy wejścioweChodniki

Wykonawcy

1 przyznane

KAMIL PARUSDrzewce, PL · lot 0
70 133,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00152909 z dnia 2022-05-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dwóch pochylni dla osób niepełnosprawnych przy budynkach gminnych w miejscowościach Obłaczkowo 67B i Gutowo Małe ul. Centralna 23

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Września

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258069

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Września

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-300

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@wrzesnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wrzesnia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wrzesnia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa dwóch pochylni dla osób niepełnosprawnych przy budynkach gminnych w miejscowościach Obłaczkowo 67B i Gutowo Małe ul. Centralna 23

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80dc8b1e-a4f6-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00152909

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Oś Priorytetowa II, Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00087195/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-271 / 24 / WIK-RI / 2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 53789,16 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wykonanie m. in:
1) pochylnia przy budynku w Obłaczkowie (I usprawnienie): demontaż istniejącego pochwytu na ścianie budynku, demontaż tymczasowej pochylni z elementów aluminiowych, rozbiórkę nawierzchni betonowej w rejonie schodów, rozbiórkę istniejących schodów pokrytych płytkami ceramicznymi, częściową rozbiórkę elementów elewacji i warstwy ocieplenia budynku, odtworzenie hydroizolacji ścian budynku oraz ocieplenia, regulację wysokościową i zabezpieczenie mediów, budowę pochylni dla osób niepełnosprawnych, odtworzenie schodów, odtworzenie nawierzchni w obrębie dojść do schodów i pochylni, montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu;
2) pochylnia przy budynku w Gutowie Małym (II usprawnienie): demontaż istniejącej poręczy, rozbiórkę istniejącego podjazdu, rozbiórkę chodnika z płytek betonowych, demontaż drzwi wejściowych i poszerzenie otworu, wykucie wnęki nad drzwiami pod montaż nadproża, montaż nadproża, osadzenie nowych drzwi wejściowych o odpowiednich parametrach, odtworzenie hydroizolacji ścian budynku, budowę pochylni dla osób niepełnosprawnych, odtworzenie nawierzchni pomiędzy pochylnią a wejściem na posesję, montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34953000-2 - Rampy wejściowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34953300-5 - Chodniki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 70133,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 165768,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 70133,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budownictwa Ogólnego „INS-BUD” Kamil Parus

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6671656570

7.3.3) Ulica: Drzewce 66

7.3.4) Miejscowość: Zagórów

7.3.5) Kod pocztowy: 62-410

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 70133,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-06-24

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-05-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane