Wykonanie prac projektowych i robót budowlanych w formule "zaprojektuj i wybuduj" dla zadania: "Porządkowanie gospodarki wodnościekowej na terenie obejmującym Sanatorium w Prabutach wraz z osiedlem"
Miasto i Gmina Prabuty
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00152914
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00152914/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-11 10:09
- Lokalizacja
- Prabuty, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d7b2af95-bb1d-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 5811490029
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00152914 z dnia 2022-05-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac projektowych i robót budowlanych w formule "zaprojektuj i wybuduj" dla zadania: "Porządkowanie gospodarki wodnościekowej na terenie obejmującym Sanatorium w Prabutach wraz z osiedlem"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Prabuty
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747780
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kwidzyńska 2
1.5.2.) Miejscowość: Prabuty
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-550
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@prabuty.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.prabuty.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/prabuty1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac projektowych i robót budowlanych w formule "zaprojektuj i wybuduj" dla zadania: "Porządkowanie gospodarki wodnościekowej na terenie obejmującym Sanatorium w Prabutach wraz z osiedlem"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7b2af95-bb1d-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00152914
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00012278/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej w Sanatorium
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00122351/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.6.2022.KK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia wykonanie prac projektowych i robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach zadania pn.: „Porządkowanie gospodarki wodnościekowej na terenie obejmującym dawne Sanatorium przeciwgruźlicze w Prabutach wraz z osiedlem przyszpitalnym” polegającego na budowie sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz przebudowie dróg, zjazdów, budowie miejsc postojowych i chodnika.
2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno – Użytkowy TOM II OPZ SWZ.
3. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawiera TOM III PPU SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-05-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |