Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych na terenie gminy Brwinów.

Gmina Brwinów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00152994
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00152994/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-11 10:31
Lokalizacja
Brwinów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a8d7819d-ac1c-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
5342254858
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

DROG-REM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
784 973,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00152994 z dnia 2022-05-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych na terenie gminy Brwinów.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brwinów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269203

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grodziska 12

1.5.2.) Miejscowość: Brwinów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-840

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 022 738 25 67

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: halina.bak@brwinow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: brwinow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugb.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych na terenie gminy Brwinów.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8d7819d-ac1c-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00152994

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00098540/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.28.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 568746,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych na terenie gminy Brwinów w tym:
a) wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych masą mineralno-asfaltową z recyklera na powierzchni do 1.840,0 m²,
b) wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych masą mineralno-asfaltową z użyciem rozściełacza masy na powierzchni do 7.950,0 m².

2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych masą mineralno-asfaltową przy średniej grubości warstwy do 8 cm, który obejmuje:
a) obcięcie krawędzi ubytku piłą tarczową z nadaniem regularnego kształtu,
b) usunięcie urobku,
c) oczyszczenie uszkodzonych miejsc,
d) skropienie podbudowy i ścian ubytku emulsją asfaltową,
e) wypełnienie ubytków masą mineralno-asfaltową z recyklera/rozściełacza zgodnie z zakresem rzeczowym,
f) wbudowanie emulsji asfaltowej wraz z grysami rozszerzyć 15 cm poza obrys wyciętych krawędzi,
g) zagęszczenie powierzchni zagęszczarka płytową do poziomu istniejącej nawierzchni lub walcem stalowym.
2) Regulację elementów urządzeń podziemnych (zasuw, hydrantów, studni itp.) do poziomu nawierzchni. W promieniu pół metra od tych urządzeń uzupełnienie masą mineralno-asfaltową z recyklera/rozściełacza.
3) Zabezpieczenie i oznakowanie terenu objętego robotami.
4) Uzupełnienie ubytków nawierzchni w okresie rękojmi masą mineralno-asfaltową wzmacniając ją emulsją bitumiczną z grysami.
5) Prowadzenie prac przez minimum dwie brygady remontowe.

3. Szczegółowy zakres, kolejność remontów cząstkowych i termin przekazania terenu robót dla zlecanego zakresu remontów cząstkowych oraz termin zakończenia prac Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcy każdorazowo w formie pisemnej za potwierdzeniem odbioru lub pocztą elektroniczną.

4. Sposób wykonania przedmiotu zamówienia określony został w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.

5. Na podstawie art. 95 ustawy Pzp Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane poniżej czynności związane z realizacją zamówienia obcięcie krawędzi ubytku, frezowanie nawierzchni, usunięcie urobku i oczyszczenie krawędzi, uzupełnienie ubytku masą mineralno-asfaltową z recyklera lub z użyciem rozściełacza masy, zagęszczenie uzupełnionego ubytku płytą wibracyjną lub walcem stalowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 784973,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1490268,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 784973,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROG-REM Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 140802544

7.3.3) Ulica: Mory 8

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-330

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 784973,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-05-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane