Utrzymanie bieżące infrastruktury rowerowej w 2022 roku

ZARZĄD TRANSPORTU PUBLICZNEGO W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00153072
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00153072/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2022-05-11 10:53
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc32c81b-af55-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
6783176817
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne usługi w zakresie napraw i konserwacjiMontaż konstrukcji metalowychUsługi usuwania graffiti

Wykonawcy

1 przyznane

INIZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzęstochowa, PL · lot 0
88 368,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00153072 z dnia 2022-05-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utrzymanie bieżące infrastruktury rowerowej w 2022 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD TRANSPORTU PUBLICZNEGO W KRAKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381750668

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wielopole 1

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-072

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 6168602

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ztp.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ztp.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.bip.krakow.pl/?dok_id=149154

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Transport publiczny

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utrzymanie bieżące infrastruktury rowerowej w 2022 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc32c81b-af55-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00153072

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018599/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Utrzymanie bieżące infrastruktury rowerowej w 2022 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00104666/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TOZ.26.1.9.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 93296,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie elementów infrastruktury rowerowej zlokalizowanej na terenie Gminy Miejskiej Kraków tj. stojaków rowerowych, stojaków na hulajnogi, wiat rowerowych, stojaków dwupoziomowych, boksów rowerowych, stacji napraw rowerów oraz podpórek dla rowerzystów w zakresie mycia ręcznego z użyciem detergentu, dezynfekcji środkiem do dezynfekcji o działaniu bakteriobójczym, wirusobójczym, grzybobójczym, usunięcia nielegalnych informacji, zabezpieczenia (konserwacji) środkiem ochronnym oraz montażu i demontażu elementów infrastruktury rowerowej na zlecenie Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

90690000-0 - Usługi usuwania graffiti

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88368,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 117239,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 88368,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INIZ Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384601006

7.3.3) Ulica: Michała Drzymały 2/14

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-271

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88368,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-30
2022-05-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi