Budowa drogi i oświetlenia ul. Sobieskiego - odnoga
Gmina Drawsko Pomorskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00153194
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00153194/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-11 11:21
- Lokalizacja
- Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fc9028b9-c1ff-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 6740006008
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00153194 z dnia 2022-05-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi i oświetlenia ul. Sobieskiego - odnoga
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Drawsko Pomorskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920742
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: gen. W. Sikorskiego 41
1.5.2.) Miejscowość: Drawsko Pomorskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-500
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drawsko@drawsko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drawsko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi i oświetlenia ul. Sobieskiego - odnoga2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc9028b9-c1ff-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00153194
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027665/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa drogi i oświetlenia ul. Sobieskiego - odnoga
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.9.2022.DR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres zadania inwestycyjnego obejmuje budowę kablowej sieci elektroenergetycznej 0,4 kV oświetlenia drogowego wraz z montażem słupów oświetleniowych.
1.1. Zgodnie z warunkami technicznymi przyłączenia nr WT 45/UD-Z/2021 04-08-2021r., zasilanie projektowanego oświetlenia, wykonać z istniejącej kablowej sieci oświetlenia drogowego, będącego na majątku ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. Grupa ORLEN. Przyłączenie bezpośrednio z istniejącego słupa oświetleniowego nr 213 przy ulicy Sobieskiego.
1.2. Projektową dobudowę oświetlenia wykonać kablem typu YAKY 4x25 mm2 długości całkowitej 141 m (166 m). Słupy oświetleniowe zainstalować stalowe ocynkowane jednoramienne, wykonane z rur stalowych okrągłych, typu SW-6 o wysokości h = 6 m, z wysięgnikiem o kącie nachylenia 10 stopni, o średnicy d = 60 mm i długości 0,8 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu| 2022-05-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |