„Rozwój infrastruktury rekreacyjno-turystycznej poprzez zagospodarowanie nadbrzeża jeziora w m. Wilkasy, Kozin”

GMINA GIŻYCKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00153404
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00153404/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-11 12:09
Lokalizacja
Giżycko, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a1a0d4d6-af4c-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
8451981949
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie przystani jachtowychRoboty budowlane w zakresie lotnisk, pasów startowych i placów manewrowychNaprawa terenów rekreacyjnychWyrównywanie nawierzchni obiektów sportowychRoboty rozbiórkoweMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiBudowa infrastruktury sportów wodnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00153404 z dnia 2022-05-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozwój infrastruktury rekreacyjno-turystycznej poprzez zagospodarowanie nadbrzeża jeziora w m. Wilkasy, Kozin”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GIŻYCKO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671225

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 33

1.5.2.) Miejscowość: Giżycko

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-500

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: 87 4299960

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugg@ugg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ugg

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rozwój infrastruktury rekreacyjno-turystycznej poprzez zagospodarowanie nadbrzeża jeziora w m. Wilkasy, Kozin”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1a0d4d6-af4c-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00153404

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031574/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rozwój infrastruktury rekreacyjno- turystycznej poprzez zagospodarowanie nadbrzeża jeziora w m. Wilkasy, Kozin i Bogaczewo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

w ramach działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność" objętego Priorytetem 4 „Zwiększanie zatrudnienia i spójności terytorialnej" objętego Programem Operacyjnym Rybactwo i Morze"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00101983/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRG. 271.9.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 Wilkasy
Budowa pomostu pływającego, 16 m x 2 m , stałego 8 m x 2 m – prostopadle do brzegu na 5 stanowisk oraz slipu o dl 7m i
szerokości 3 m., parkingi na 10 stanowisk, utworzenie placu zabaw dla dzieci , zakup i montaż lamp solarnych,- 3 szt.,
urządzenie tarasu widokowego z ogrodzeniem i leżakami, zakup kosza do segregacji odpadów, zakup tablicy promocyjno-edukacyjnej 1 szt., zakup gabloty promocyjno-edukacyjnej – 1 szt., zakup i nasadzenia roślin ozdobnych 1 kpl.,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45242210-0 - Roboty budowlane w zakresie przystani jachtowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45235000-3 - Roboty budowlane w zakresie lotnisk, pasów startowych i placów manewrowych

45236290-9 - Naprawa terenów rekreacyjnych

45236200-2 - Wyrównywanie nawierzchni obiektów sportowych

4.5.5.) Wartość części: 139366,06 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 Kozin Remont istniejącego, będącego w bardzo złym stanie pomostu, zakup i montaż przebieralni drewnianej z podjazdem dla niepełnosprawnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45242210-0 - Roboty budowlane w zakresie przystani jachtowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45242100-6 - Budowa infrastruktury sportów wodnych

4.5.5.) Wartość części: 32567,59 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w terminie wyznaczonym na składanie ofert nie wpłynęła żadna oferta.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w terminie wyznaczonym na składanie ofert nie wpłynęła żadna oferta.

2022-05-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane