wykonanie prac remontowo - konserwatorskich: renesansowy szczyt Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku Lubelskim.

Muzeum Narodowe w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00154331
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00154331/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-11 18:07
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-606ca24e-a115-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
9462700771
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty elewacyjneRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00154331 z dnia 2022-05-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
wykonanie prac remontowo - konserwatorskich: renesansowy szczyt Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku Lubelskim.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Narodowe w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387167680

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zamkowa 9

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-117

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mnwl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mnwl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

wykonanie prac remontowo - konserwatorskich: renesansowy szczyt Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku Lubelskim.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-606ca24e-a115-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00154331

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00083221/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 265148,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowo - konserwatorskich: renesansowy szczyt Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku Lubelskim.
4.2 Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
4.2.1 Renowacja i konserwacja elewacji, w tym:
4.2.1.1 wymiana tynków odspojonych od podłoża, nienośnych, pylących na tynki wapienne,
4.2.1.2 wymiana tynków zasolonych na tynki renowacyjne,
4.2.1.3 zachowanie tynków pierwotnych poprzez ich podklejenie zgodnie z programem prac konserwatorskim,
4.2.1.4 usunięcie istniejących warstw malarskich na ścianach oraz wystroju architektonicznym elewacji,
4.2.1.5 wzmocnienie wgłębne istniejących stabilnych tynków,
4.2.1.6 remont istniejących obróbek blacharskich na spływach wolutowych - obróbki z blachy cynkowo-tytanowej,
4.2.1.7 remont istniejących obróbek blacharskich na styku strony wschodniej elewacji z połacią dachową - obróbki z blachy miedzianej,
4.2.1.8 wykonanie obróbki blacharskiej na styku połaci dachowej skrzydła południowego zamku z ścianą południową Kaplicy - obróbki z blachy cynkowo-tytanowej,
4.2.1.9 ujednolicenie podłoża z tynków zachowanych oraz nowo wykonanych za pomocą cienkowarstwowego tynku z fakturą filcowaną,
4.2.1.10 renowacja profili ciągnionych
4.2.1.11 malowanie elewacji farbami w technice laserunkowej
4.2.1.12 wykonanie impregnacji preparatem hydroizolacyjnym fragmentów narażonych na działanie wody.
4.2.2 Prace konserwatorskie na elewacji, w tym:
4.2.2.1 renowacja krzyża,
4.2.2.2 renowacja dzwonka,
4.2.2.3 renowacja detali architektonicznych,
4.2.2.4 malowanie elewacji techniką laserunkową.
4.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 1 oraz załączniku nr 5 – wzorze umowy (załączniki do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 2 ustawy pzp - wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 187850,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 736770,00 PLN

2022-05-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane