Dostawa środków ochrony roślin dla IUNG-PIB w Puławach dla RZD Kępa w Puławach, w podziale na 2 części zamówienia
INSTYTUT UPRAWY NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00154482
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-12 08:05
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7160004281
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wyroby rolno-chemiczneRegulatory wzrostu roślinŚrodki grzybobójczeŚrodki owadobójczeŚrodki chwastobójcze
Wykonawcy
2 przyznane
'AGRICOLA-LUBLIN' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCiecierzyn, PL
302 894 PLN'AGRICOLA-LUBLIN' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCiecierzyn, PL
302 894 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.