Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki prowadzonej przez Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 16 w roku 2025

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00674013
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00674013/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-27 11:02
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ded2fe5d-d87f-41b8-bca7-da528990f7e8
Identyfikator
9452186226
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsneMięsoWędlinyProdukty mleczarskieDania gotoweOwoce, warzywa i podobne produktyPrzetwory z rybWarzywa mrożoneJajaRóżne produkty spożywcze

Wykonawcy

7 przyznanych

ZAKŁADY MIĘSNE "SZUBRYT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChełmiec, PL · lot 0
85 503,53 PLN
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKANowy Sącz, PL · lot 1
45 164,4 PLN
MAREK BYSTROWSKILIPNICA MUROWANA, PL · lot 2
116 690 PLN
BRONISŁAW KŁÓSEKTrzciana, PL · lot 4
55 308,25 PLN
BRONISŁAW KŁÓSEKTrzciana, PL · lot 5
32 395,3 PLN
MARIUSZ TURCZYŃSKIKraków, PL · lot 6
2850 PLN
BRONISŁAW KŁÓSEKTrzciana, PL · lot 7
101 358,57 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00674013 z dnia 2024-12-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki prowadzonej przez Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 16 w roku 2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 362264081

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mackiewicza 15

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-214

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsp16@mjo.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zsp16krakow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ded2fe5d-d87f-41b8-bca7-da528990f7e8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki prowadzonej przez Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 16 w roku 2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ded2fe5d-d87f-41b8-bca7-da528990f7e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00674013

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00214793/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki prowadzonej przez Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 16 w roku 2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00635967

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSP16-S1-271-2/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 629556,47 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Systematyczna dostawa MIĘSA i WĘDLIN, Szczegółowy wykaz, dodatkowe wymagania oraz liczba zamawianego asortymentu, wchodzącego w skład przedmiotu zamówienia określa formularz ofertowy dla danej części zamówienia (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz wzór umowy (Załączniki nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15110000-2 - Mięso

15131130-5 - Wędliny

4.5.5.) Wartość części: 103362,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Systematyczna dostawa NABIAŁU i PRZETWORÓW MLECZNYCH, Szczegółowy wykaz, dodatkowe wymagania oraz liczba zamawianego asortymentu, wchodzącego w skład przedmiotu zamówienia określa formularz ofertowy dla danej części zamówienia (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz wzór umowy (Załączniki nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.) Wartość części: 61350,47 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Systematyczna dostawa WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH ŚWIEŻYCH (niemrożonych), Szczegółowy wykaz, dodatkowe wymagania oraz liczba zamawianego asortymentu, wchodzącego w skład przedmiotu zamówienia określa formularz ofertowy dla danej części zamówienia (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz wzór umowy (Załączniki nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 15894300-4 - Dania gotowe

4.5.5.) Wartość części: 164100,60 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Systematyczna dostawa ŚWIEŻYCH WARZYW I OWOCÓW, Szczegółowy wykaz, dodatkowe wymagania oraz liczba zamawianego asortymentu, wchodzącego w skład przedmiotu zamówienia określa formularz ofertowy dla danej części zamówienia (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz wzór umowy (Załączniki nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.) Wartość części: 83508,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Systematyczna dostawa PRZETWORÓW RYBNYCH, Szczegółowy wykaz, dodatkowe wymagania oraz liczba zamawianego asortymentu, wchodzącego w skład przedmiotu zamówienia określa formularz ofertowy dla danej części zamówienia (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz wzór umowy (Załączniki nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 15243000-3 - Przetwory z ryb

4.5.5.) Wartość części: 63209,40 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Systematyczna dostawa MROŻONYCH WARZYW I OWOCÓW, Szczegółowy wykaz, dodatkowe wymagania oraz liczba zamawianego asortymentu, wchodzącego w skład przedmiotu zamówienia określa formularz ofertowy dla danej części zamówienia (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz wzór umowy (Załączniki nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 15331170-9 - Warzywa mrożone

4.5.5.) Wartość części: 37003,80 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Systematyczna dostawa JAJ KURZYCH, Szczegółowy wykaz, dodatkowe wymagania oraz liczba zamawianego asortymentu, wchodzącego w skład przedmiotu zamówienia określa formularz ofertowy dla danej części zamówienia (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz wzór umowy (Załączniki nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 03142500-3 - Jaja

4.5.5.) Wartość części: 2844,00 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Systematyczna dostawa POZOSTAŁYCH ART. SPOŻYWCZYCH ORAZ PRZYPRAW, Szczegółowy wykaz, dodatkowe wymagania oraz liczba zamawianego asortymentu, wchodzącego w skład przedmiotu zamówienia określa formularz ofertowy dla danej części zamówienia (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz wzór umowy (Załączniki nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 114178,20 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 85503,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 92398 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 85503,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁADY MIĘSNE SZUBRYT SPÓŁKA Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343577582

7.3.3) Ulica: UL. WĘGRZYNEK 50

7.3.4) Miejscowość: CHEŁMIEC

7.3.5) Kod pocztowy: 33-395

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85503,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 45164,4 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45164,4 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 45164,4 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8680000752

7.3.3) Ulica: WYGODA 147

7.3.4) Miejscowość: BOCHNIA

7.3.5) Kod pocztowy: 32-700

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45164,4 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 116690 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 144619,7 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 116690 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.P.H.U. „BYSTROWSCY” MAREK BYSTROWSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 683 104 61 72

7.3.3) Ulica: LIPNICA MUROWANA 280

7.3.4) Miejscowość: LIPNICA MUROWANA

7.3.5) Kod pocztowy: 32-724

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 116690 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie w części IV Zamówienia, na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy PZP, gdyż w przedmiotowym postępowaniu na część IV zamówienia nie złożono żadnej oferty.
Uzasadnienie:
Do upływu wyznaczonego terminu składania ofert na część IV zamówienia nie złożono żadnej oferty.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55308,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69199 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55308,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA GALLOD-HURT BRONISŁAW KŁÓSEK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 868-125-01-61

7.3.3) Ulica: LESZCZYNA 159

7.3.4) Miejscowość: LESZCZYNA

7.3.5) Kod pocztowy: 32-733

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55308,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 32395,3 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 35065,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 32395,3 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA GALLOD-HURT BRONISŁAW KŁÓSEK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 868-125-01-61

7.3.3) Ulica: LESZCZYNA 159

7.3.4) Miejscowość: LESZCZYNA

7.3.5) Kod pocztowy: 32-733

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 32395,3 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2850 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2850 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2850 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JAJCO MARIUSZ TURCZYŃSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6762322231

7.3.3) Ulica: UL.PANA TADEUSZA 6B

7.3.4) Miejscowość: KRAKÓW

7.3.5) Kod pocztowy: 30-727

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2850 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 101358,57 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 101358,57 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 101358,57 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA GALLOD-HURT BRONISŁAW KŁÓSEK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 868-125-01-61

7.3.3) Ulica: LESZCZYNA 159

7.3.4) Miejscowość: LESZCZYNA

7.3.5) Kod pocztowy: 32-733

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 101358,57 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

termin realizacji Umowy (dot. każdej części zamówienia)
Umowa zostaje zawarta na okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy, nie wcześniej jednak niż od dnia 01.01.2025.
2024-12-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy