„Przebudowa pasa drogowego ul. Polnej (Przybosia-Bema) wraz z ul. Bema (Polna do nr 51)”
Miasto Józefów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00154566
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00154566/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-12 08:40
- Lokalizacja
- Józefów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fbb81a4a-c23e-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 5320016896
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00154566 z dnia 2022-05-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa pasa drogowego ul. Polnej (Przybosia-Bema) wraz z ul. Bema (Polna do nr 51)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Józefów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Józefów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-420
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@jozefow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://jozefow.bip.eur.pl/public/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jozefow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa pasa drogowego ul. Polnej (Przybosia-Bema) wraz z ul. Bema (Polna do nr 51)”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbb81a4a-c23e-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00154566
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010179/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa pasa drogowego ul. Polnej (Bema - Przybosia) wraz z ul. Bema ( Polna do nr 51)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: POŚ.271.25.2022.MF
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 955829,57 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
- budowa nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego,
- budowa pobocza z kruszywa,
- budowa zjazdów indywidualnych do posesji,
- budowa nawierzchni dojścia do furtki,
- budowa skrzyżowania o tarczy wyniesionej,
- wykonanie oznakowania poziomego i pionowego,
- opracowanie i uzgodnienie projektu czasowej organizacji ruchu (dot. ul Bema)
- wprowadzenie czasowej organizacji ruchu,
- aktualizacja oraz wykonanie projektu stałej organizacji ruchu (aktualizacja – ul. Polna, wykonanie ul. Bema),
- budowa progów zwalniających,
- wprowadzenie stałej organizacji ruchu
- wycinka drzew i krzewów w obrębie działki przeznaczonej pod pas drogowy,
- przebudowa/regulacja wysokościowa urządzeń obcych np. studzienek teletechnicznych, kanalizacyjnych, zasuw gazowych i wodociągowych, hydrantów itp. pod nadzorem właścicieli powyższych urządzeń i należy dostosować je wysokościowo do niwelety wykonywanej nawierzchni. Wykonawca robót jest odpowiedzialny za ewentualne uszkodzenia sieci uzbrojenia terenu;
- regulacja bram i furtek jeżeli to będzie konieczne;
- odtworzenie trawników, pielęgnacja zieleni,
- geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza w tym w dokumentacji powykonawczej,
- uzyskanie pozwolenia na użytkowanie
Miasto Józefów uzyskało zaświadczenie o nie wniesieniu sprzeciwu przez Starostę Otwockiego na wykonanie robót związanych z przebudową pasa drogowego ul. Bema (Polna do nr 51) nr AB.6743.152.2022MCz dnia 23.02.2022 r. oraz Decyzję nr 7/2019 (Znak AB.6740.DR.7.2019.IWS) z dnia 30.07.2019 r. zezwalająca na wykonanie inwestycji drogowej w ul. Polnej na odcinku od ul. Przybosia do ul. Bema – ww. decyzje stanowią załącznik nr 1 do niniejszego OPZ.
Długość projektowanego odcinka ul. Polnej wynosi ok. 481 mb, a ul. Bema ok. 106 mb.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 19 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129) -,,ustawa Pzp”, Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie.UZASADNIENIE
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Kwota brutto przeznaczona przez Zamawiającego na sfinansowanie niniejszego zamówienia to 682 000,00 zł. Zostały złożone dwie oferty na kwotę brutto 2 186 375,53 zł oraz 2 439 058,02 zł
Cena najtańszej oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację niniejszego zamówienia.
Zamawiający stwierdza, iż w chwili obecnej nie ma możliwości zwiększenia kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie.
| 2022-05-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |