Obsługa instalacji i urządzeń technologii basenu w obiektach administrowanych przez 35 WOG w latach 2022-2023
35 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00154590
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-12 08:47
- Lokalizacja
- Rząska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5130222434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi naprawcze i konserwacyjneChemikalia do uzdatniania wody
Wykonawcy
2 przyznane
Joanna Piękoś Mariusz PiękośKraków, PL
287 820 PLNJoanna Piękoś Mariusz PiękośKraków, PL
287 820 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.