SZP/242-4/2022 Zasoby programistyczne w ramach projektu „CLARIN – Wspólne Zasoby Językowe i Infrastruktura Technologiczna”

POLITECHNIKA WROCŁAWSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00154605
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-05-12 08:51
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
000001614
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne

Wykonawcy

11 przyznanych

KRZYSZTOF SZKLANNYPRZASNYSZ, PL
89 000 PLN
MICHAŁ RUDOLFWARSZAWA, PL
22 500 PLN
MICHAŁ RUDOLFWARSZAWA, PL
22 500 PLN
ALEKSANDER WAWERWARSZAWA, PL
33 000 PLN
ALEKSANDER WAWERWARSZAWA, PL
33 000 PLN
ALEKSANDER WAWERWARSZAWA, PL
33 000 PLN
KATARZYNA LORENCWARSZAWA, PL
37 500 PLN
KATARZYNA LORENCWARSZAWA, PL
37 500 PLN
KATARZYNA LORENCWARSZAWA, PL
37 500 PLN
MARTYNA WIĄCEKWARSZAWA, PL
14 400 PLN
DARIUSZ CZERSKIBUDZISKA, PL
50 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.