Roboty, usługi i dostawy związane z odwodnieniem dróg, remontem chodników dróg kraj. na terenie GDDKiA O/Opole - 2 części ( Rejon Nysa , Rejon Opole)
GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W OPOLU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00154956
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00154956/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-12 10:00
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3761c5b1-a461-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 7540003773
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00154956 z dnia 2022-05-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty, usługi i dostawy związane z odwodnieniem dróg, remontem chodników dróg kraj. na terenie GDDKiA O/Opole - 2 części ( Rejon Nysa , Rejon Opole)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W OPOLU
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział w Opolu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017511575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Niedziałkowskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-085
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi_opole@gddkia.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gddkia.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami krajowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty, usługi i dostawy związane z odwodnieniem dróg, remontem chodników dróg kraj. na terenie GDDKiA O/Opole - 2 części ( Rejon Nysa , Rejon Opole)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3761c5b1-a461-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00154956
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00077654/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Roboty, usługi i dostawy związane z odwodnieniem dróg, remontem chodników dróg krajowych GDDKiA O/Opole : cz. 1 - Rejon Nysa dk nr 38, 38a, 40, 40b, 45, 45b; cz. 2 - Rejon Opole dk nr40, 45, 88 ,94
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00088455/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O.OP.D-3.2421.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3769095 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty, usługi i dostawy związane z odwodnieniem dróg, remontem chodników dróg krajowych na terenie GDDKiA Oddziału w Opolu– część nr 1 - Rejon w Nysie - drogi nr 38, 38a, 40, 40b, 45, 45b
W zakres zamówienia , dla każdej z części wchodzą:
Roboty :
a) ścinka poboczy gruntowych,
b) uzupełnienie nasypów i skarp, wykonanie rowków odpływowych w zawyżonych poboczach, uzupełnienie i profilowanie poboczy, ścinka zawyżonych poboczy,
c) odtworzenie ( odmulenie ) istniejących rowów,
d) remont nawierzchni chodników,
e) wymiana i regulacja wysokościowa krawężników,
f) wymiana obrzeży,
g) remont ścieków,
h) regulacja i wymiana wpustów odwadniających kanalizacji deszczowej, wymiana włazów studni rewizyjnych,
i) regulacja wysokościowa studni telekomunikacyjnych i studni rewizyjnych,
j) remont przepustów pod zjazdami,
k) remont ścianek czołowych,
l) wykonanie nawierzchni tłuczniowej,
ł) odmulenie przepustów,
Usługi:
m) oczyszczenie kanalizacji deszczowej,
n) oczyszczenie separatorów,
o) czyszczenie studni rewizyjnych, kratek kanalizacji deszczowej i przykanalików, itp.
p) mycie znaków drogowych, pachołków, pylonów, poręczy, barier ochronnych, itp.
Dostawy:
r) dostawa włazów kanalizacji deszczowych
s) dostawa wpustów ulicznych i ścieków liniowych
oraz
inne, nieskomplikowane roboty i usługi (rozliczane wg stawki roboczogodziny, stawki maszyno-godziny koparko-ładowarki i godziny pracy samochodu o ładowności do 7,5 Mg), których nie można było przewidzieć, a ich realizacja jest niezbędna do prawidłowego wykonania zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44423700-8 - Elementy włazów
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
90642000-9 - Usługi opróżniania kanałów ściekowych
4.5.5.) Wartość części: 1554595 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty, usługi i dostawy związane z odwodnieniem dróg, remontem chodników dróg krajowych na terenie GDDKiA Oddziału w Opolu – część nr 2 - Rejon w Opolu - drogi nr 40, 45, 88 i 94W zakres zamówienia , dla każdej z części wchodzą:
Roboty :
a) ścinka poboczy gruntowych,
b) uzupełnienie nasypów i skarp, wykonanie rowków odpływowych w zawyżonych poboczach, uzupełnienie i profilowanie poboczy, ścinka zawyżonych poboczy,
c) odtworzenie ( odmulenie ) istniejących rowów,
d) remont nawierzchni chodników,
e) wymiana i regulacja wysokościowa krawężników,
f) wymiana obrzeży,
g) remont ścieków,
h) regulacja i wymiana wpustów odwadniających kanalizacji deszczowej, wymiana włazów studni rewizyjnych,
i) regulacja wysokościowa studni telekomunikacyjnych i studni rewizyjnych,
j) remont przepustów pod zjazdami,
k) remont ścianek czołowych,
l) wykonanie nawierzchni tłuczniowej,
ł) odmulenie przepustów,
Usługi:
m) oczyszczenie kanalizacji deszczowej,
n) oczyszczenie separatorów,
o) czyszczenie studni rewizyjnych, kratek kanalizacji deszczowej i przykanalików, itp.
p) mycie znaków drogowych, pachołków, pylonów, poręczy, barier ochronnych, itp.
Dostawy:
r) dostawa włazów kanalizacji deszczowych
s) dostawa wpustów ulicznych i ścieków liniowych
oraz
inne, nieskomplikowane roboty i usługi (rozliczane wg stawki roboczogodziny, stawki maszyno-godziny koparko-ładowarki i godziny pracy samochodu o ładowności do 7,5 Mg), których nie można było przewidzieć, a ich realizacja jest niezbędna do prawidłowego wykonania zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44423700-8 - Elementy włazów
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
90642000-9 - Usługi opróżniania kanałów ściekowych
4.5.5.) Wartość części: 2214500 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną dla części nr 1 przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie tej części zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty .
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2886693,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2886693,15 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną dla części nr 2 przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie tej części zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4331159,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4331159,64 PLN
| 2022-05-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |