Przystosowanie budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowej Soli przy ul. Gimnazjalnej 11 dla potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami – część 1 remont holu i korytarzy
Gmina Nowa Sól-Miasto
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00154974
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00154974/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-12 10:04
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c1b2dd0c-bb13-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 9251956002
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00154974 z dnia 2022-05-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przystosowanie budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowej Soli przy ul. Gimnazjalnej 11 dla potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami – część 1 remont holu i korytarzy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Sól-Miasto
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka J. Piłsudskiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@nowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://nowasol.pl/zamowienia-publiczne/kategorie-zamowien/powyzej-130tys-zl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przystosowanie budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowej Soli przy ul. Gimnazjalnej 11 dla potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami – część 1 remont holu i korytarzy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1b2dd0c-bb13-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00154974
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009036/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Dostosowanie budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowej Soli dla osób niepełnosprawnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach IV Osi Priorytetowej Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Działanie 4.1 Innowacje społeczne, w ramach projektu „Dostępna Szkoła” na podstawie umowy o powierzenie grantu 220/2021/BZP/DS - przedsięwzięcie „DOSTĘPNA SZKOŁA – NOWA SÓL”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00121192/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.0012.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 318400,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przystosowanie budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi w Nowej Soli przy
ul. Gimnazjalnej 11 dla potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami w ramach przedsięwzięcia „Dostępna Szkoła-Nowa Sól”, obejmujące dostosowanie standardów obszaru architektonicznego terenu szkoły do Modelu Dostępnej Szkoły – część 1 remont holu i korytarzy. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następującego zakresu robót budowlanych:
a) w pomieszczeniach: świetlica szkolna (-1/1), zaplecze świetlicy (-1/2), sala rewalidacyjna (-1/3), gabinet pedagoga (0/3), toaleta (0/8), gabinet profilaktyki zdrowotnej (2/7), gabinet logopedy (3/2), demontaż istniejących drzwi i nadproży, powiększenie otworów drzwiowych oraz montaż nowych: nadproży, ościeżnic i drzwi,
b) korektę instalacji elektrycznej (przesunięcie włącznika światła i gniazda wtykowego o 0,5 m) w gabinecie pedagoga (0/3) w związku z poszerzeniem otworu drzwiowego - instalację należy wykonać podtynkowo przewodami 5x2,5 mm2, miejsce wykonanych prac wykończyć gładzią szpachlową, wyrównać i pomalować w kolorze zbliżonym do koloru istniejących ścian w pomieszczeniu,
c) malowanie po wymianie drzwi:
- ościeży i pasów wokół drzwi o szer. 20 cm w pomieszczeniach: świetlica (-1/1) o pow. 1.2 m2, zaplecze świetlicy (-1/2) o pow. 2.4 m2, sala rewalidacyjna (-1/3) o pow. 1,2 m2 w kolorze zbliżonym do koloru ścian danego pomieszczenia,
- ościeży i całej ściany pomieszczeń: gabinet pedagoga (0/3) o pow. 2.9 m2, gabinet profilaktyki zdrowotnej (2/7)o pow. 8,5 m2, gabinet logopedy (3/2) o pow. 8,0 m2
- ościeża i pasa wokół drzwi w kolorze białym w pomieszczeniu toalety (0/8) o pow. 1.2 m2.
d) rozbiórkę istniejących okładzin podłogowych w holu szkoły oraz ułożenie nowych z płytek gresowych antypoślizgowych (pow. 44,0 m2).
e) szlifowanie nawierzchni korytarzy szkolnych (piwnica, parter, piętra od 1 do 3) z lastryko, wykonanie wylewki samopoziomującej i ułożenie wykładziny podłogowej PVC homogenicznej (pow. 800,0 m2), w związku ze zmianą poziomu nawierzchni korytarzy podcięcie drzwi (74 szt.) oraz zabezpieczenie powierzchni cięcia bezbarwnym silikonem sanitarnym oraz montaż listew systemowych niwelujących różnicę posadzek (100 mb) pomiędzy posadzką w korytarzach szkolnych a pozostałymi pomieszczeniami,
f) wykonanie gładzi oraz malowanie ścian w ciągach komunikacyjnych: korytarze szkolne: piwnica (-1/0) o pow. 240,3 m2, parter (0/2) o pow. 453,3 m2, piętro I (1/0) o pow. 289,1 m2, piętro II (2/0) o pow. 281,7 m2, piętro III (3/0) o pow. 286,4 m2, hol szkoły (0/1) o pow. 81,3 m2, razem ca.1632,1 m2,
g) malowanie ścian bezbarwnym lakierem ściennym do wys. 150 cm w ciągach komunikacyjnych: korytarze szkolne: piwnica (-1/0) o pow. 156,8 m2, parter (0/2) o pow. 218,6 m2, piętro I (1/0) o pow. 138,1 m2, piętro II (2/0) o pow. 137,2 m2, piętro III (3/0) o pow. 138,60 m2, hol szkoły (0/1) o pow. 29,2 m2, razem ca. 818,5 m2,
h) szpachlowanie ubytków oraz malowanie sufitów w ciągach komunikacyjnych: korytarze szkolne: piwnica (-1/0) o pow. 144,4 m2, parter (0/2) o pow. 174,60 m2, piętro I (1/0) o pow. 125,5 m2, piętro II (2/0) o pow. 134,90 m2, piętro III (3/0) o pow. 146,4 m2, hol szkoły (0/1) o pow. 43,9 m2, razem ca. 769,7 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęła jedna oferta z ceną wynoszącą 599 010,00 zł, podczas gdy kwota, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 342 455,00 zł.W związku z powyższym, postępowanie o udzielenie zamówienia zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
| 2022-05-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |