Realizacja błękitno – zielonej infrastruktury na terenie gminy Łomianki – 2021/03.

Gmina Łomianki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00154984
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00154984/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-12 10:06
Lokalizacja
Łomianki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-007eb699-c07a-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
1181768394
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWyposażenie placów zabawPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie usuwania glebyObiekty rekreacyjneRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00154984 z dnia 2022-05-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja błękitno – zielonej infrastruktury na terenie gminy Łomianki – 2021/03.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomianki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1181768394

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 115

1.5.2.) Miejscowość: Łomianki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@poczta.lomianki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lomianki.pl/bip/zamowienia-publiczne/lista-postepowan-2022

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lomianki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja błękitno – zielonej infrastruktury na terenie gminy Łomianki – 2021/03.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-007eb699-c07a-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00154984

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00045175/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Realizacja błękitno - zielonej infrastruktury na terenie gminy Łomianki - zad. 2021/03.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00127798/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.16.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Realizacja błękitno – zielonej infrastruktury na terenie gminy Łomianki – 2021/03.
2. Szczegółowy sposób wykonania oraz zakres i rodzaj poszczególnych robót obejmujących przedmiot zamówienia został określony w „Projekcie budowlanym”, „Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót” oraz w przedmiarze robót.
3. Przedmiar robót należy traktować jako dokument dodatkowy, nie służący do obliczania ceny oferty.
4. Roboty powinny być wykonane w następującym zakresie:
1) roboty przygotowawcze – uprzątnięcie terenu, ogrodzenie i zabezpieczenie przed dostępem osób niepowołanych,
2) wykonanie prac związanych z wytyczeniem lokalizacji urządzeń oraz nawierzchni,
3) usunięcie górnej warstwy ziemi urodzajnej z terenu wraz z wywozem urobku
poza teren robót,
4) wykonanie ciągu pieszego o szer. 1,5 m z wodoprzepuszczalnej nawierzchni mineralno - epoksydowej,
5) wykonanie połączenia ciągu pieszego o szer. 1,5 m z nawierzchni wodoprzepuszczalnej, mineralno – epoksydowej z ul. Wiślaną (Zamawiający rezygnuje z wykonania ciągu pieszo – jezdnego o szer. 3,5 m w związku z rezygnacją z budowy ścieżki rowerowej),
6) wykonanie ścieżki edukacyjnej z nawierzchni drewnianej wyniesionej nad teren na wysokość 0,5 m o szer. 1,0 m w formie podestu,
7) wykonanie murków oporowych,
8) wykonanie ław drewnianych w formie liniowej, powtarzającej kształt ścieżki edukacyjnej,
9) montaż elementów małej architektury: ławek z oparciem, koszy na śmieci, stojaków na rowery, ław modułowych, stołów piknikowych, tablic edukacyjnych, tablicy regulaminowej, (treść regulaminu i wygląd tablicy należy uzgodnić z Wydziałem Gospodarki Komunalnej),
10) wykonanie oświetlenia solarnego – min. 8 lamp na słupach,
11) wykonanie nasadzeń: krzewy izolacyjne, mulda chłonna (Zamawiający rezygnuje z wykonania łąki kwietnej, na powierzchni przeznaczonej na łąkę kwietną należy nasadzić byliny),
12) usuwanie drzew i przesadzanie krzewów,
13) renowacja trawników,
14) uzupełnienie miejsca zaplanowanego pod trawnik ziemia urodzajną, wykonanie trawnika,
15) pielęgnacja roślinności.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
2022-05-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane