Zagospodarowanie terenu nad Świdrem w ramach zadania : „Przywróć Świder Mieszkańcom”
Miasto Józefów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00155103
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00155103/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-12 10:32
- Lokalizacja
- Józefów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-748f9fb5-a50d-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 5320016896
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00155103 z dnia 2022-05-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu nad Świdrem w ramach zadania : „Przywróć Świder Mieszkańcom”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Józefów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Józefów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-420
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@jozefow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://jozefow.bip.eur.pl/public/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jozefow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu nad Świdrem w ramach zadania : „Przywróć Świder Mieszkańcom”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-748f9fb5-a50d-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00155103
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: POŚ.271.8.2022.MF
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1944742,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zagospodarowanie terenu nad Świdrem w ramach zadania : „Przywróć Świder Mieszkańcom”
Przedmiotem inwestycji jest zagospodarowanie terenu nad Świdrem w ramach zadania: Przywróć Świder Mieszkańcom dz. nr: 3/1, 62/11, 62/12 obręb 50 oraz dz. nr 26/2, 23 obręb 82, Józefów, powiat otwocki, województwo mazowieckie.
Zakres inwestycji obejmuje:
- budowę ścieżki spacerowej,
- montaż wiat piknikowych,
- montaż grilla miejskiego,
- montaż elementów małej architektury (ławki różnego typu, hamaki, stojaki rowerowe, śmietniki, kosze na psie odchody, żagle przeciwsłoneczne, bookcrosing, leżaki miejskie, sortowniki na odpady, przebieralnia),
- budowę toru rowerowego typu pumptrack,
- budowę 79 miejsc parkingowych,
- budowę miejsca dla food trucków,
- budowę zjazdu od ul. Wawerskiej,
- budowa linii elektroenergetycznej oświetlenia terenu o napięciu znamionowym 0,4 kV oraz monitoringu,
- budowę przyłącza wodociągowego (według oddzielnego opracowania),
- budowę przyłącza kanalizacji deszczowej (według oddzielnego opracowania),
- nasadzenia zieleni,
- budowę edukacyjnego parku wodnego wraz z osadnikiem betonowym, podziemną komorą technologiczną, zbiornikiem technologicznym,
- budowę betonowego zbiornika retencyjnego wody deszczowej z pompą.
Szczegółowy opis zamówienia w OPZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45232121-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów nawadniających
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45262210-6 - Fundamentowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 19 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129) -,,ustawa Pzp”, Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie.UZASADNIENIE
Zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
W niniejszym postępowaniu Zamawiający odrzucił wszystkie oferty.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie.
| 2022-05-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |