Realizacja Budżetu Obywatelskiego "ŁÓDZKIE NA PLUS" na 2022 rok, - „Bezpieczny pieszy. Aktywne przejścia na drogach wojewódzkich w gminie Wieluń”
ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00155108
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00155108/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-12 10:33
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9b651a7d-b01c-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 7262276617
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00155108 z dnia 2022-05-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja Budżetu Obywatelskiego "ŁÓDZKIE NA PLUS" na 2022 rok, - „Bezpieczny pieszy. Aktywne przejścia na drogach wojewódzkich w gminie Wieluń”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI
1.3.) Oddział zamawiającego: ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470850645
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: AL. PIŁSUDSKIEGO 12
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-051
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdw.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdwlodz.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami wojewódzkimi w imieniu samorządu województwa łódzkiego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja Budżetu Obywatelskiego "ŁÓDZKIE NA PLUS" na 2022 rok, - „Bezpieczny pieszy. Aktywne przejścia na drogach wojewódzkich w gminie Wieluń”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b651a7d-b01c-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00155108
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000505/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budżet Obywatelski - Łódzkie na Plus
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00111300/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.352.17.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 292682,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Realizacja Budżetu Obywatelskiego "ŁÓDZKIE NA PLUS" na 2022 rok - „Bezpieczny pieszy. Aktywne przejścia na drogach wojewódzkich w gminie Wieluń”.
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie zsynchronizowanego oznakowania poziomego i pionowego z aktywnym doświetleniem na przejściach dla pieszych, w ciągu dróg wojewódzkich w następujących lokalizacjach:
droga wojewódzka Nr 488 (Wieluń ul. Warszawska) przy wiadukcie kolejowym,
droga wojewódzka Nr 488 (Wieluń ul. Głowackiego) przy skrzyżowaniu z ul. Krakowskie Przemieście,
droga wojewódzka Nr 488 (Dąbrowa ul. Wrocławska) przy skrzyżowaniu z ul. Św. Wawrzyńca,
droga wojewódzka Nr 488 (Sieniec) przejście we wschodniej części wsi,
droga wojewódzka Nr 486 (Wieluń ul. 18 Stycznia) przy skrzyżowaniu z ul. Nadodrzańską,
droga wojewódzka Nr 486 (Ruda) przy skrzyżowaniu z ul. Floriańską.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Tomie III SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (Program Funkcjonalno-Użytkowy) i w Części II SWZ - wzór umowy.
Przy realizacji zadania objętego niniejszym zamówieniem należy zastosować środki służące zapewnieniu dostępności
osobom ze szczególnymi potrzebami, o których mowa w ustawie z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom
ze szczególnymi potrzebami (t.j. Dz.U. z 2020 r. poz. 1062 ze zm.).
Wykonawca zapewni, aby udział pojazdów elektrycznych lub pojazdów napędzanych gazem ziemnym we flocie pojazdów
samochodowych w rozumieniu art. 2 pkt 33 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym, użytkowanych
przy wykonywaniu tego zadania wyniósł co najmniej 10% - (Ustawa z dnia 11.01.2018 r. o elektromobilności i paliwach
alternatywnych w związku z Dyrektywą PE i Rady 2014/94/UE/ z 22.10.2014 r.).
Zamówienie nie zostało podzielone na części. Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych.
Ze względu na charakter przedmiotu zamówienia, ponieważ zachodzi potrzeba skoordynowania działań różnych projektantów realizujących poszczególne części zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinalizowanie zamówienia tj kwotę 360 000,00zł brutto.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 479700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 627300,00 PLN
| 2022-05-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |