Remonty ulic o nawierzchni bitumicznej na terenie miasta Kalisza z podziałem na dwa rejony w 2022r.
Miasto Kalisz - Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00155134
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00155134/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-12 10:38
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-58250fcd-b716-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 6181921763
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogoweRoboty w zakresie naprawy dróg
Wykonawcy
2 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO SPÓŁKA AKCYJNA W KALISZUKalisz, PL · lot 0
1 702 320 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO SPÓŁKA AKCYJNA W KALISZUKalisz, PL · lot 1
1 702 320 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00155134 z dnia 2022-05-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty ulic o nawierzchni bitumicznej na terenie miasta Kalisza z podziałem na dwa rejony w 2022r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Kalisz - Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 251026249
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Złota 43
1.5.2.) Miejscowość: Kalisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdm.kalisz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdm.kalisz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdmkalisz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pełnienie funkcji zarządcy dróg publicznych w mieście na prawach powiatu w rozumieniu przepisów ustawy o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty ulic o nawierzchni bitumicznej na terenie miasta Kalisza z podziałem na dwa rejony w 2022r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58250fcd-b716-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00155134
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023266/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Bieżące utrzymanie ulic o nawierzchni bitumicznej na terenie m. Kalisza w 2022
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00115669/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 160000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są:„Remonty ulic o nawierzchni bitumicznej na terenie miasta Kalisza z podziałem na dwa rejony w 2022r.”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje utrzymanie i remont dróg o nawierzchni bitumicznej oraz z destruktu bitumicznego, a w wyjątkowych przypadkach o nawierzchni innej wskazanych przez Zamawiającego w zleceniu jednostkowym.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1/ dokonywanie przeglądów stanu nawierzchni przy udziale przedstawiciela Zarządu Dróg Miejskich w Kaliszu:
a/ co najmniej 2 razy w miesiącu na drogach gminnych i powiatowych,
b/ co najmniej 2 razy w miesiącu na drogach krajowych i wojewódzkich,
2/ zapewnienie samochodu do wykonania przeglądu leży po stronie Wykonawcy,
3/ zgłaszanie inspektorowi nadzoru potrzeby wykonania niezbędnych remontów.
Potwierdzenie inspektora nadzoru stanowić będzie podstawę do wystawienia zlecenia.
4/ terminowe i sprawne wykonywanie poleceń Zamawiającego, w szczególności zabezpieczenie zgłoszonych uszkodzeń nawierzchni.
4. Miasto Kalisz celem realizacji powyższego zakresu przedmiotu zamówienia zostało podzielone na 2 rejony zgodnie z załączonym planem sytuacyjnym stanowiącym integralną część SWZ.
5. Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia bądź zmniejszenia zakresu przedmiotu zamówienia w odniesieniu do rejonu I i/lub II.
UWAGA:
Ulice Wrocławska, Górnośląska, Śródmiejska (odc. od ul. Górnośląskiej do ul. Narutowicza), Narutowicza, Parczewskiego (odc. od ul. Narutowicza do ul. Kanonickiej), Kanonicka, (odc. od ul. Parczewskiego do ul. Babina), Nowy Rynek (odc. od ul. Babina do ul. 3-go Maja), 3 – go Maja, Warszawska (odc. od Pl. Kilińskiego do ul. Łódzkiej) należą do Rejonu I.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 80000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są:„Remonty ulic o nawierzchni bitumicznej na terenie miasta Kalisza z podziałem na dwa rejony w 2022r.”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje utrzymanie i remont dróg o nawierzchni bitumicznej oraz z destruktu bitumicznego, a w wyjątkowych przypadkach o nawierzchni innej wskazanych przez Zamawiającego w zleceniu jednostkowym.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1/ dokonywanie przeglądów stanu nawierzchni przy udziale przedstawiciela Zarządu Dróg Miejskich w Kaliszu:
a/ co najmniej 2 razy w miesiącu na drogach gminnych i powiatowych,
b/ co najmniej 2 razy w miesiącu na drogach krajowych i wojewódzkich,
2/ zapewnienie samochodu do wykonania przeglądu leży po stronie Wykonawcy,
3/ zgłaszanie inspektorowi nadzoru potrzeby wykonania niezbędnych remontów.
Potwierdzenie inspektora nadzoru stanowić będzie podstawę do wystawienia zlecenia.
4/ terminowe i sprawne wykonywanie poleceń Zamawiającego, w szczególności zabezpieczenie zgłoszonych uszkodzeń nawierzchni.
4. Miasto Kalisz celem realizacji powyższego zakresu przedmiotu zamówienia zostało podzielone na 2 rejony zgodnie z załączonym planem sytuacyjnym stanowiącym integralną część SWZ.
5. Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia bądź zmniejszenia zakresu przedmiotu zamówienia w odniesieniu do rejonu I i/lub II.
UWAGA:
Ulica Łódzka należy do Rejonu II.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 80000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1702320,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1702320,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1702320,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A w Kaliszu
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6181418538
7.3.4) Miejscowość: Kalisz
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1702320,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-06-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1702320,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1702320,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1702320,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. w Kaliszu
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6181418538
7.3.4) Miejscowość: Kalisz
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1702320,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-06-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dotyczy Rejonu I i II: Termin realizacji przedmiotu umowy: od dnia zawarcia umowy do dnia 30.06.2022r.Dotyczy rejonu I i II: Cena porównywalna obliczona zgodnie z pkt. 22.3. SWZ.
Rozliczenia umowy na rejon I i II dokonywane są na podstawie zleceń jednostkowych w ramach zabezpieczonych środków.
| 2022-05-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |