„Spotkajmy się na drogach Powiatu Poddębickiego – budowa, przebudowa i remont infrastruktury drogowej” w ramach RFP Ład: Program Inwestycji Strategicznych – edycja pierwsza - PRI.272.7.2022

POWIAT PODDĘBICKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00155166
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00155166/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-12 10:46
Lokalizacja
Poddębice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1e758a83-bbe4-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
8281356097
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni drógWymiana nawierzchni drogowejInstalowanie znaków drogowychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00155166 z dnia 2022-05-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Spotkajmy się na drogach Powiatu Poddębickiego – budowa, przebudowa i remont infrastruktury drogowej” w ramach RFP Ład: Program Inwestycji Strategicznych – edycja pierwsza - PRI.272.7.2022

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT PODDĘBICKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934826

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Łęczycka 16

1.5.2.) Miejscowość: Poddębice

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@poddebicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.poddebicki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/poddebicki/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Spotkajmy się na drogach Powiatu Poddębickiego – budowa, przebudowa i remont infrastruktury drogowej” w ramach RFP Ład: Program Inwestycji Strategicznych – edycja pierwsza - PRI.272.7.2022

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e758a83-bbe4-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00155166

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032595/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Spotkajmy się na drogach Powiatu Poddębickiego – budowa, przebudowa i remont infrastruktury drogowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00123569/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PRI.272.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 12821706,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych i opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania „Spotkajmy się na drogach Powiatu Poddębickiego – budowa, przebudowa i remont infrastruktury drogowej”.
Przedmiot zamówienia jest podzielony na zadania, a zadania na części, każda z części stanowi odrębny ciąg drogowy. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Zadanie Nr 1 – wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie dróg zgodnie z załączonymi do SWZ projektami budowlanymi, STWiORB, zasadami wiedzy technicznej i obowiązującymi w Rzeczypospolitej Polskiej przepisami prawa, w terminie określonym Umową, na drogach powiatowych :
a) Nr 3747E Poddębice ul. 1 Maja, dł. 0,155 km – część 1;
b) Nr 3748E Poddębice ul. Piotrowskiego, dł. 0,140 km – część 2;
c) Nr 2531E Wartkowice ul. Południowa, dł. 1,044 km – część 3;
d) Nr 3737E Uniejów ul. Bp. Owczarka, dł. 0,200 km – część 4;
e) Nr 3735E Uniejów: ul. Krótka, dł.0,110 – część 5;
f) Nr 3715E m. Osowiec, dł. 0,320 km – część 6.
2) Zadanie Nr 2 „ zaprojektuj i wybuduj” - dla każdej z części opracowanie dokumentacji projektowej z uwzględnieniem wskazań zawartych w Programie Funkcjonalno – Użytkowym, w tym projektu budowlanego, projektu wykonawczego, STWiORB, przedmiaru robót, kosztorysu inwestorskiego wraz z uzyskaniem uzgodnień, opinii, decyzji administracyjnych niezbędnych do przystąpienia, do realizacji zadania oraz wykonanie robót budowlanych zgodnie z SWZ, opracowanym projektem budowlanym i projektem wykonawczym, STWiORB, zasadami wiedzy technicznej i obowiązującymi w Rzeczypospolitej Polskiej przepisami prawa, w terminie określonym Umową, dla dróg powiatowych :
a) Nr 3749E Poddębice, ul. Krótka, dł. 0,052 km – część 1 (przebudowa);
b) Nr 3730E Uniejów, ul. Kościelnicka, dł. 0,470 km – część 2 (przebudowa);
c) Nr 3738E Uniejów ul. Ireny Bojakowskiej, dł. 0,152 km – część 3 (przebudowa);
d) Nr 5137E Łążki - Budzynek, dł. 3,65 km – część 4 (przebudowa);
e) Nr 3720E Zadzim – Zalesie, dł. 4,685 km – część 5 (remont);
f) Nr 1700E w miejscowości Brzeg, dł. 1,650 km – część 6 (przebudowa)

4.5.3.) Główny kod CPV: 71300000-1 - Usługi inżynieryjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Faktyczne
Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ oferta z najniższą ceną (24 020 615,50 zł brutto) przewyższa kwotę którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (15 770 700,00 zł brutto)
Prawne
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021, poz. 1129 ze zm.).

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-05-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane