Modernizacja drogi gminnej nr060609C Papowo Biskupie- Storlus
Gmina Papowo Biskupie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00155372
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00155372/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-12 11:24
- Lokalizacja
- Papowo Biskupie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e8e5343-c486-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 8751486852
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00155372 z dnia 2022-05-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej nr060609C Papowo Biskupie- Storlus
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Papowo Biskupie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118520
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Papowo Biskupie 128
1.5.2.) Miejscowość: Papowo Biskupie
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-221
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 56 676 81 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@papowobiskupie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.papowobiskupie.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://papowobiskupie.biuletyn.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi gminnej nr060609C Papowo Biskupie- Storlus2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e8e5343-c486-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00155372
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031448/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja drogi gminnej nr 060609C Papowo Biskupie-Storlus
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00133708/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.1.8.2022.MK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia:
1/Opracowanie obejmuje swoim zakresem wykonanie projektu modernizacji odcinka drogi
gminnej nr 060609C Papowo Biskupie - Storlus. Planowana prace obejmować będą
wykonanie modernizacji istniejącej jezdni poprzez wykonanie nakładki bitumicznej oraz
poszerzeń, poboczy i wykonanie zjazdów.
2/Opis stanu istniejącego:
Obecnie w miejscu projektowanej modernizacji znajduje się jezdnia o nawierzchni
bitumicznej o szerokości od 3,0 do 3,5m. Nawierzchnia jest miejscami w złym stanie
technicznym, występują spękania.
Droga gminna 060609C łączy drogę powiatową nr 1615C z drogą krajową nr 91.
Droga służy do obsługi komunikacyjnej terenów zabudowy mieszkaniowej oraz gruntów
rolnych, które zlokalizowane są w jej sąsiedztwie. Inwestycje nie zmieni jej funkcji,
a spowoduje przede wszystkim poprawę komfortu jazdy oraz poprawi bezpieczeństwo.
Odwodnienie odbywa się powierzchniowo w obrębie pasa drogowego.
3/Planowana modernizacja obejmować będzie wykonanie nakładki bitumicznej na istniejącej
jezdni o szerokości 3,0m i poszerzenie jej do szerokości 5,0m, wykonanie zjazdów
i poboczy. Prace będą prowadzone na odcinku 2,3 km. Przewidziano profilowanie
istniejącej nawierzchni i wykonanie nowych warstw bitumicznych.
4/Zakres prac w ramach inwestycji obejmuje:
- wytyczenie projektowanych prac w terenie
- wykonanie wycinki drzew i krzewów
- wykonanie robót ziemnych
- wykonanie konstrukcji oraz nawierzchni jezdni
- wykonanie zjazdów
- wykonanie poboczy i umocnienie skarp
-urządzenia bezpieczeństwa ruchu
- wykonanie prac porządkowych
-wykonanie powykonawczej inwentaryzacji geodezyjnej ,
4.3. Uwaga: Zadanie z uwagi na znaczny wzrost kosztów robót zostało podzielone
na etap I i II.
Niniejsze postępowanie odnosi się i obejmuje etap I zadania.
Szczegółowy zakres rzeczowy (ilościowy) dla etapu I zadania został opisany w
przedmiarze robót dla I etapu .
Etap II obejmujący roboty związane z budową chodnika został wyłączony z
niniejszego postępowania i będzie realizowany w terminie późniejszym w innym
postępowaniu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ
Dokumentacja projektowa.
Na dokumentacje projektową, opisującą przedmiot zamówienia składają się
następujące dokumenty:
1) Projekt budowlany:
a) opinie uzgodnienia decyzje,
b) projekt architektoniczno-budowlany,
c) projekt techniczny,
d) projekt zagosp. terenu –I etap
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB)
3) Przedmiar robót –I etap zadania
4) Projekt stałej organizacji ruchu
Wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.3. 1)oraz STWIORB i przedmiarze robót (dla I etapu). Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót,(dla I etapu) nieujętych w przedmiarze(dla I etapu) lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.4. 1) lub STWIORB.
dla I etapu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na miniportalu nie wprowadzono zmiany terminu składania ofert zgodnie z ogłoszeniem w BZP, nowy termin 16.05.2022r. godz.10.00.Zgodnie z poprzednim terminem składania ofert-12.05.2022r. wpłynęła 1 oferta ,której nie można było wycofać.Po złożeniu oferty niemożliwe było wprowadzenie n miniportalu zmiany ,nowego terminu składania i otwarcia ofert.| 2022-05-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |