Modernizacja placu manewrowego na terenie Centrum Żeglarskiego

Centrum Żeglarskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00155548
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00155548/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-12 12:00
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bb4eb47f-6881-11ec-ae77-fe331fedffdc
Identyfikator
9552377227
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty drogoweRoboty w zakresie różnych nawierzchniUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00155548 z dnia 2022-05-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placu manewrowego na terenie Centrum Żeglarskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Żeglarskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 362292686

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przestrzenna 19

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-800

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 914600844

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@centrumzeglarskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.centrumzeglarskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Ośrodek sportowo-szkoleniowy żeglarstwa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja placu manewrowego na terenie Centrum Żeglarskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb4eb47f-6881-11ec-ae77-fe331fedffdc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00155548

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008239/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja placu manewrowego na terenie Centrum Żeglarskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00337987/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: A/221/1/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 450000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-wykonawczej modernizacji placu manewrowego oraz wykonanie na podstawie tej dokumentacji robót budowlanych na potrzeby Centrum Żeglarskiego, z siedzibą przy ul. Przestrzenna 19, 70-800 Szczecin, zgodnie z warunkami określonymi w SWZ i ofertą Wykonawcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Program Funkcjonalno-Użytkowy- załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233140-2 - Roboty drogowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie wpłynęła żadna oferta
2022-05-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane