Zagospodarowanie terenu wokół kaplicy cmentarnej wraz z budową kolumbarium na cmentarzu komunalnym – etap I;

GMINA MIEJSKA ZŁOTORYJA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00155861
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00155861/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-12 12:48
Lokalizacja
Złotoryja, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-01e5e1d8-baf1-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
6941566116
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania cmentarzyRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychWymiana nawierzchniWyrównywanie terenu cmentarzyFundamentowanie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00155861 z dnia 2022-05-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu wokół kaplicy cmentarnej wraz z budową kolumbarium na cmentarzu komunalnym – etap I;

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA ZŁOTORYJA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647653

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Orląt Lwowskich 1

1.5.2.) Miejscowość: Złotoryja

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 76/ 8779 100

1.5.8.) Numer faksu: 76/ 8783 120

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@zlotoryja.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlotoryja.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/zlotoryja

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu wokół kaplicy cmentarnej wraz z budową kolumbarium na cmentarzu komunalnym – etap I;

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01e5e1d8-baf1-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00155861

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00099045/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Zagospodarowanie terenu wokół kaplicy cmentarnej wraz z budową kolumbarium na cmentarzu komunalnym - etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00120077/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WAG.271.6.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dot. zagospodarowania terenu wokół kaplicy cmentarnej na cmentarzu komunalnym w Złotoryi. 2. Roboty będą polegać m.in. na: a) zapewnieniu niezbędnej obsługi geodezyjnej; b) przeniesieniu krzyża znajdującego się w kolizji z projektowanymi fundamentami pod kolumbaria; c) wymianie utwardzenia terenu z nawierzchni asfaltowej na kostkę betonową ażurową; d) wykonaniu fundamentów pod kolumbaria; e) wykonaniu utwardzenia ścieżek o nawierzchni przepuszczalnej; f) demontażu istniejącego wodociągu wraz z likwidacją studni oraz montażu zdroju zasilanego z wodociągu; g) ustawieniu wiat na pojemniki do segregacji odpadów; h) dokonaniu nowych nasadzeń drzew i krzewów; i) regulacji istniejących studzienek, pokryw, wpustów i zaworów; j) montażu małej architektury; k) wykonaniu dokumentacji powykonawczej, na którą składać się będą wszystkie dokumenty z odnotowanymi zmianami zaistniałymi w czasie realizacji robót budowlanych, wyniki wykonanych badań, pomiarów, przeprowadzonych prób, inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza potwierdzona przez uprawnionego Geodetę, wszelkie certyfikaty, deklaracje, aprobaty techniczne, atesty, itp.; UWAGA: wszystkie zastosowane materiały muszą posiadać aktualne wymagane prawem dokumenty potwierdzające dopuszczenie do stosowania w budownictwie na terenie Polski, potwierdzające możliwość stosowania w miejscach publicznych; 3. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w dokumentacji projektowej, która stanowią załączniki nr 7 – 10 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112714-3 - Roboty w zakresie kształtowania cmentarzy

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45236300-3 - Wyrównywanie terenu cmentarzy

45262210-6 - Fundamentowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu wpłynęła 1 oferta, jednak jej cena przewyższa kwotę, którą Zamawiająca zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1099092,33 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1099092,33 PLN

2022-05-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane