Remont drogi nr dz. 1961 w miejscowości Dębów (Za Mazurkiem) w km od 0+230 do 1+040
GMINA GAĆ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00156004
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00156004/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-12 13:21
- Lokalizacja
- Gać, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-335580c5-ae9e-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 650900648
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00156004 z dnia 2022-05-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi nr dz. 1961 w miejscowości Dębów (Za Mazurkiem) w km od 0+230 do 1+040
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GAĆ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900648
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 275
1.5.2.) Miejscowość: Gać
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-207
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: (16) 641-14-29
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug_gac@onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gac.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi nr dz. 1961 w miejscowości Dębów (Za Mazurkiem) w km od 0+230 do 1+0402.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-335580c5-ae9e-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00156004
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030390/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont drogi nr dz. 1961 w miejscowości Dębów (Za Mazurkiem) w km od 0+230 do 1+040
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusz Solidarności Unii Europejskiej2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00100950/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGO.271.4.2022.JS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 219418,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w rozumieniu przepisów ustawy Pzp. Zamówienie obejmuje wszystkie roboty umożliwiające i mające na celu realizację zadania inwestycyjnego pn. „Remont drogi nr dz. 1961 w miejscowości Dębów (Za Mazurkiem) w km od 0+230 do 1+040”. Droga zlokalizowana jest w granicach administracyjnych gminy Gać, na obszarze powiatu przeworskiego i stanowi dojazd do zabudowy mieszkaniowej, zagrodowej oraz do pól. Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia wszystkich koniecznych prac, które doprowadzą do osiągnięcia rezultatu opisanego w Załączniku nr 9 do SWZ.
Przewiduje się do wykonania między innymi:
a. roboty ziemne: roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych; profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni; roboty ziemne koparkami podsiębiernymi z transportem urobku samochodami samowyładowczymi,
b. stabilizacja: podbudowy z gruntu stabilizowanego,
c. nawierzchnia: nawierzchnie z tłucznia kamiennego, warstwa dolna z tłucznia; nawierzchnie z tłucznia kamiennego, warstwa górna z tłucznia; nawierzchnie z tłucznia kamiennego, warstwa dolna z tłucznia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178651,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 241648,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 178651,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Drogowy Tadeusz Popek Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 180077537 NIP: 792-211-47-15
7.3.4) Miejscowość: Rozbórz Długi 57A
7.3.5) Kod pocztowy: 37-560
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 178651,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Działając na podstawie art. 224 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych Zamawiający wezwał Wykonawcę: Zakład Drogowy Tadeusz Popek Spółka Jawna do udzielenie wyjaśnień, w tym złożenia dowodów, dotyczących wyliczenia ceny oferty w zakresie elementów mających wpływ na wysokość zaoferowanej ceny. W złożonej ofercie wykonawca podał cenę brutto 178 651,35 zł, która była niższa o co najmniej 30% od od wartości zamówienia powiększonej o należny podatek od towarów i usług, ustalonej przed wszczęciem postępowania. Wykonawca złożył stosowne wyjaśnienia w wyznaczonym terminie. Przedstawione wyjaśnienia, poparte dowodami umożliwiły Zamawiającemu zweryfikowanie poprawności dokonanej przez wykonawcę kalkulacji ceny. Po analizie przedstawionych dokumentów Zamawiający uznał, że Wykonawca udowodnił, iż zaoferowana przez niego cena za wykonanie przedmiotu zamówienia nie jest rażąco niska.| 2022-05-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |