Wykonanie dokumentacji projektowych dla skrzyżowań: ul. Witosa z ul. Profesora Kaliny, ul. Kompałły z al. Powstańców Wielkopolskich

Miejski Zarząd Dróg

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00156086
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-05-12 13:37
Lokalizacja
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6222482391
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

2 przyznane

MARCIN KASAŁKAOstrów Wielkopolski, PL
29 520 PLN
MARCIN KASAŁKAOstrów Wielkopolski, PL
29 520 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.