Postępowanie o zamówienie publiczne na dostosowanie obiektu K-P OW NFZ w Bydgoszczy przy ul. Łomżyńskiej do wymogów Księgi jakości obsługi klientów NFZ

KUJAWSKO-POMORSKI ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00156113
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00156113/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-12 13:42
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-046d2b82-b668-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
5542603022
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnychRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie okienInstalowanie ścianek działowychPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00156113 z dnia 2022-05-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Postępowanie o zamówienie publiczne na dostosowanie obiektu K-P OW NFZ w Bydgoszczy przy ul. Łomżyńskiej do wymogów Księgi jakości obsługi klientów NFZ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KUJAWSKO-POMORSKI ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01581798500136

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Łomżyńska 33

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-863

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 52 325 28 37

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: beata.nitka@nfz-bydgoszcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nfz-bydgoszcz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.nfz.gov.pl/kujawsko-pomorski/zamowienia-publiczne/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Narodowy Fundusz Zdrowia

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Postępowanie o zamówienie publiczne na dostosowanie obiektu K-P OW NFZ w Bydgoszczy przy ul. Łomżyńskiej do wymogów Księgi jakości obsługi klientów NFZ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-046d2b82-b668-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00156113

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00183378/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Roboty budowlane w obiekcie w Bydgoszczy ul. Łomżyńska 33 - dostosowanie do wymogów Księgi jakości obsługi klientów NFZ

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00114849/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WAGZ.261.1.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 270378,94 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zmiana aranżacji sali obsługi klientów polegająca na wykonaniu trzech pokoi do rozmów z sześciu istniejących boksów do obsługi klienta.
Zamontowanie 4 szt. okien uchylnych wewnętrznych „Ow” (między przestrzenią hallu a pomieszczeniami biurowymi) na I piętrze budynku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215100-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45421132-8 - Instalowanie okien

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie ponieważ do dnia 06.05.2022 r. do godz. 10.00 nie złożono żadnej oferty.
2022-05-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane