PODN.ZP.321.18.2024 przygotowanie programu i przeprowadzenie szkolenia dla nauczycieli Przygotowanie uczniów do konkursu z matematyki - warsztaty dla nauczycieli
POMORSKI OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W SŁUPSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00674195
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00674195/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-27 11:41
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de408679-1345-4244-a29b-e1b1082950c1
- Identyfikator
- 8392042350
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkoleniowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00674195 z dnia 2024-12-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
PODN.ZP.321.18.2024 przygotowanie programu i przeprowadzenie szkolenia dla nauczycieli Przygotowanie uczniów do konkursu z matematyki - warsztaty dla nauczycieli
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POMORSKI OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W SŁUPSKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770509428
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poniatowskiego 4a
1.5.2.) Miejscowość: Słupsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: SEKRETARIAT@PODN.SLUPSK.PL
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podn.slupsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/odn_slupsk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PODN.ZP.321.18.2024 przygotowanie programu i przeprowadzenie szkolenia dla nauczycieli Przygotowanie uczniów do konkursu z matematyki - warsztaty dla nauczycieli2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de408679-1345-4244-a29b-e1b1082950c1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00674195
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040328/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Przeprowadzenie doskonalenia zawodowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Regionalny program wyrównywania szans edukacyjnych uczniów pomorskich szkół2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00596359
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przygotowanie uczniów do konkursu z matematyki - warsztaty dla nauczycieli
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty| 2024-12-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |