Utrzymanie oznakowania pionowego, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz sygnalizacji świetlnych, wykonanie oznakowania poziomego na drogach na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego

Miejski Zarząd Dróg

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00156212
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00156212/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-12 13:59
Lokalizacja
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-20ce9d5c-b1ae-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
6222482391
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie regulacji ruchuMalowanie nawierzchiInstalowanie znaków drogowychInstalowanie sygnalizacji drogowej

Wykonawcy

1 przyznane

"DUCTUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstrów Wielkopolski, PL · lot 0
1 583 904,26 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00156212 z dnia 2022-05-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utrzymanie oznakowania pionowego, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz sygnalizacji świetlnych, wykonanie
oznakowania poziomego na drogach na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 251582677

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zamenhofa 2b

1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-400

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 627352576

1.5.8.) Numer faksu: 627352664

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzdostrow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.mzd.osw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mzd_osw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utrzymanie oznakowania pionowego, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz sygnalizacji świetlnych, wykonanie
oznakowania poziomego na drogach na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20ce9d5c-b1ae-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00156212

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025845/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.22 Utrzymanie oznakowania pionowego, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, sygnalizacji świetlnych, wykonanie oznakowania poziomego na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00107243/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZD.263.9.2022.I3/UK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1219512,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia, o którym mowa w pkt 3obejmuje:
a. Utrzymanie znaków drogowych i urządzeń zabezpieczających w ramach bieżącego
utrzymania ulic na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego
b. Wykonanie oznakowania poziomego w ramach bieżącego utrzymania ulic na terenie miasta
Ostrowa Wielkopolskiego
c. Utrzymanie sygnalizacji świetlnych na drogach na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego
znajdujących się w zarządzie Miejskiego Zarządu Dróg
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ. Przedmiot zamówienia opisują planowane zakresy robót wskazane
w załącznikach nr 1a,1b,1c do oferty


UWAGA!
Zamawiający na podstawie art. 121 ust. 1ustawy – Pzp zastrzega obowiązek
osobistego wykonania przez Wykonawcę części zamówienia dotyczącą utrzymania
sygnalizacji świetlnych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1583904,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1583904,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1583904,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DUCTUS Sp.z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6222394095

7.3.3) Ulica: Chodkiewicza 3

7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 63-400

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1583904,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2022-05-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane