Modernizacja dróg gminnych

Gmina Czchów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00156522
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00156522/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-12 14:57
Lokalizacja
Czchów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cfbfad8b-a6a6-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
8691291026
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Fundamentowanie drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

2 przyznane

EUROGIEŁDA CZCHÓW - JURKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJurków 304, PL · lot 0
119 884,94 PLN
"BUD-DRÓG" USŁUGI BUDOWY I MODERNIZACJI DRÓG ŁAGOSZ SPÓŁKA JAWNAPrzyborów, PL · lot 1
1 136 155,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00156522 z dnia 2022-05-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg gminnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czchów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660737

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 12

1.5.2.) Miejscowość: Czchów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-860

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@czchow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czchow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.bip.malopolska.pl/czchow/,https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg gminnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfbfad8b-a6a6-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00156522

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033432/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja dróg gminnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00091164/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ITI.271.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 964922,10 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 914922,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.2. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dróg gminnych – w podziale na 2 części (zadania) według poniższego zestawienia:1) Część Nr 1- Podbudowa
a) Czchów: droga „ul. Machulec”,
b) Czchów: droga „Do Kapusty”,
c) Czchów: droga „ul.Leśna”,
d) Piaski - Drużków: droga „Od szkoły do Rzezawy”,
e) Piaski- Drużków : droga Na Góry”,
f) Piaski- Drużków: droga „Do Gałka”,
g) Piaski- Drużków : droga„Do Marka Gałka”,
h) Tymowa droga „Do Białki”,
i) Tymowa:droga „Wąsówka”,
j) Złota droga „Nowa Wieś koło Gałkowej”,
k) Wytrzyszczka droga „Folwark”,
3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, tj:
• w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych,
• w przedmiarach robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233320-8 - Fundamentowanie dróg

4.5.5.) Wartość części: 107219,36 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.2. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dróg gminnych – w podziale na 2 części (zadania) według poniższego zestawienia:
2) Część Nr 2 - Nawierzchnia
a) Czchów: droga „ul. Dworska”
b) Czchów: droga „ul. Machulec”,
c) Czchów: droga „Zapotocze Górne”,
d) Czchów: droga „ul Zeliny”,
e) Czchów: droga „Do Kapusty”,
f) Czchów: droga ul Leśna”,
g) Jurków: droga „Do Wsi”,
h) Jurków: droga „Koło Orszulaka”
i) Piaski- Drużków: droga „Od szkoły do Rzezawy”,
j) Piaski- Drużków: droga „Na Góry”,
k) Piaski- Drużków: droga „Do Gałka”,
l) Piaski- Drużków: droga „Do Marka Gałka”,
m) Tworkowa: droga „Pleśniówka”,
n) Tworkowa: droga „Zeliny Tworkowskie”,
o) Złota: droga „Nowa Wieś koło Sapały”,
p) Złota: droga „Gałkowa Faliszewice”
q) Złota: droga „Nowa Wieś koło Gałkowej”,
r) Złota: droga „Złota Biesiadki”,
s) Złota: droga „Złota Wielka Góra”,
t) Biskupice Melsztyńskie droga „Zeliny,
u) Biskupice Melsztyńskie droga rów melioracyjny”,
v) Biskupice Melsztyńskie„Koło Skiby”,
w) Domosławice droga „Do Kuny”,
x) Domosławice droga „Domosławice Faliszewice”
y) Tymowa droga „Zadebrze”,
z) Tymowa droga „Przez Pańskie Pola
aa) Tymowa droga Do Białki”,
bb) Tymowa droga „Wąsówka”
cc) Wytrzyszczka droga „Folwark”
3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, tj:
• w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych,
• w przedmiarach robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 807702,74 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 119884,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 278499,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 119884,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Eurogiełda Czchów Jurków Sp z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691784349

7.3.4) Miejscowość: Jurków 304

7.3.5) Kod pocztowy: 32-860

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119884,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1136155,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1189543,71 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1136155,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUD DROG Usługi Budowa i Modernizacji Dróg Łagosz Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691587815

7.3.4) Miejscowość: Przybowrów 398

7.3.5) Kod pocztowy: 32-825

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1136155,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2022-05-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane