Wymiana kotłów w lokalach zamieszkałych stanowiących zasób Gminy Siemianowice Śląskie – Etap I
Gmina Siemianowice Śląskie-Urząd Miasta Siemianowice Śląskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00156855
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00156855/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-13 07:15
- Lokalizacja
- Siemianowice Śląskie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f2843f98-c5f7-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 6431004477
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00156855 z dnia 2022-05-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana kotłów w lokalach zamieszkałych stanowiących zasób Gminy Siemianowice Śląskie – Etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Siemianowice Śląskie-Urząd Miasta Siemianowice Śląskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255453
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 10
1.5.2.) Miejscowość: Siemianowice Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ratusz@um.siemianowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.siemianowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.mpgkim.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Sektora Finansów Publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana kotłów w lokalach zamieszkałych stanowiących zasób Gminy Siemianowice Śląskie – Etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2843f98-c5f7-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00156855
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00007218/26/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Wymiana kotłów w lokalach zamieszkałych stanowiących zasób Gminy Siemianowice Śląskie – Etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00136431/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-MPGKiM/21/IV/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonania dokumentacji technicznej modernizacji kotłowni, wykonanie modernizacji kotłowni oraz jej rozruch wraz z instalacjami odbiorczymi zasilanymi z tej kotłowni. Zamówienie obejmuje opracowanie dokumentacji technicznej planowanej modernizacji kotłowni oraz wykonanie robót w oparciu o wykonaną dokumentację. W skład powyższych prac wchodzi:
• opracowanie dokumentacji na wymianę kotłów węglowych na kotły zasilane paliwem gazowym wraz z niezbędnymi uzgodnieniami i pozwoleniami,
• opracowanie Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót
• opracowanie kosztorysu szczegółowego dla modernizacji kotłowni,
• wykonanie modernizacji kotłowni zgodnie z dokumentacją,
• przeprowadzenie wszelkich badań, pomiarów oraz przygotowanie wszelkich dokumentów związanych z odbiorem robót, w tym dokumentacji powykonawczej
• rozruch kotłowni oraz instalacji odbiorczych w poszczególnych lokalach.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno Użytkowy – Dodatek nr 4 do SWZ
Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji jakości na roboty będące przedmiotem zamówienia, na okres 60 miesięcy, licząc od dnia następnego po dniu protokolarnego odbioru bez zastrzeżeń całości przedmiotu zamówienia, wykonanego na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333100-1 - Instalowanie urządzeń regulacji gazu
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
79930000-2 - Specjalne usługi projektowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania – w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2022-05-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |