Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Krzynowłoga Mała

GMINA KRZYNOWŁOGA MAŁA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00156882
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00156882/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-13 07:46
Lokalizacja
Krzynowłoga Mała, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0908d834-aa9b-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
7611524960
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00156882 z dnia 2022-05-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Krzynowłoga Mała

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRZYNOWŁOGA MAŁA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667847

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 3

1.5.2.) Miejscowość: Krzynowłoga Mała

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-316

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@krzynowlogamala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krzynowlogamala.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://krzynowlogamala.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Krzynowłoga Mała

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0908d834-aa9b-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00156882

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00095646/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Krzynowłoga Mała

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00095758/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGS.271.1.22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Krzynowłoga Mała o łącznej długości 9 674 m.
2. Przebudowa obejmuje następujące drogi:
a) Krzynowłoga Mała – Chmielonek-Masiak-Romany Zalesie – Krajewo Kłódki – Krajewo Wielkie – 6055m;
b) We wsi Wiktorowo – 999m;
c) Ul. Szkolna w Krzynowłodze Małej – 570m;
d) Ul. Osiedlowa w Krzynowłodze Małej – 580m;
e) We wsi Wykno Borowe – 670m;
f) We wsi Ostrowe Stańczyki – 800m

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019r.Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 poz. 1129), zwanej dalej „PZP”, Zamawiający informuje, iż postępowanie przetargowe na przebudowa dróg na terenie Gminy Krzynowłoga Mała, zostaje unieważnione, gdyż jedna oferta podlega odrzucenia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8 w związku z art. 224 ust 6 PZP a oferta z najniższą ceną złożona przez Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg Sp. z o. o. z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej opiewa na kwotę 9 603 366,34 zł brutto , która znacząco przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia – 7 000 000,00 zł.
2022-05-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane