Przygotowanie i dostawa posiłków do trzech oświatowych jednostek organizacyjnych Gminy Góra

Gmina Góra

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00674327
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00674327/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-27 12:11
Lokalizacja
Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-edb227bb-59d8-4da9-b668-c9e96acd38c4
Identyfikator
6931940518
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłków do szkółUsługi w zakresie posiłków szkolnychUsługi przygotowywania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

SANDRA SZUMNALeszno, PL · lot 0
152 029,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00674327 z dnia 2024-12-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie i dostawa posiłków do trzech oświatowych jednostek organizacyjnych Gminy Góra

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Góra

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050669

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 1

1.5.2.) Miejscowość: Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pomieszcz@gora.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gora.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gora.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowanie i dostawa posiłków do trzech oświatowych jednostek organizacyjnych Gminy Góra

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edb227bb-59d8-4da9-b668-c9e96acd38c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00674327

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038787/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Przygotowanie i dostawa posiłków do trzech oświatowych jednostek organizacyjnych Gminy Góra,,

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00629911

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.71.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostawa gorących dwudaniowych posiłków oraz naczyń jednorazowych, w tym sztućców osobom uprawnionym w 3 jednostkach organizacyjnych Gminy Góra w terminie od 2 stycznia 2025 roku do 31 grudnia 2025 roku.
2. Wykonawca jest zobowiązany do:
2.1 Przygotowania zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi i dostarczania posiłków własnym transportem i na własny koszt w następujących planowanych maksymalnych ilościach posiłków w okresie umownym wynoszących 18 997 posiłków w podziale odpowiednio dla jednostki:

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Św. Huberta w Czerninie, ul. Szkolna 2, 56-200 Góra – 8600 posiłków

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Wł. Reymonta, Witoszyce 10, 56-200 Góra – 7697 posiłków ( placówka Witoszyce i Glinka)


Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Janusza Korczaka, Ślubów 54, 56-200 Góra – 2700 posiłków ( placówka Ślubów 54 oraz placówka Ślubów 25b)

W związku ze specyfiką przedmiotu zamówienia Zamawiający w żaden sposób nie gwarantuje, że podane ilości zostaną osiągnięte w okresie trwania umowy. Podane ilości mogą ulec zmianie, co oznacza, że nie stanowią ostatecznego wymiaru zamówienia, w wyniku czego nie mogą być podstawą do zgłaszania roszczeń z tytułu nie zrealizowanych dostaw lub podstawą odmowy wykonania zamówienia. Minimalna ilość zamówionych posiłków deklarowana przez Zamawiających wynosi 13278 posiłków w podziale odpowiednio dla jednostki:

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Św. Huberta w Czerninie, ul. Szkolna 2, 56-200 Góra – 7720 posiłków

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole Witoszyce w Witoszycach, Witoszyce 10, 56-200 Góra – 3938 posiłków

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Janusza Korczaka w Ślubowie, Ślubów 54, 56-200 Góra – 1620 posiłków

4.5.3.) Główny kod CPV: 55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 152029,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 159415,23 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 152029,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sandra Szumna Ambicja

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6972282868

7.3.4) Miejscowość: Leszno

7.3.5) Kod pocztowy: 64-100

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 152029,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi