Przebudowa/modernizacja budynku przy ulicy Wojska Polskiego 88.

GMINA MIASTO TERESPOL

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00157352
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00157352/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-13 10:11
Lokalizacja
Terespol, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e252336f-9ec0-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
5372627028
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "BUDMAR" BOGDAN PIOTROWSKI, MAREK PIOTROWSKI SPÓŁKA JAWNABiała Podlaska, PL · lot 0
670 226,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00157352 z dnia 2022-05-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa/modernizacja budynku przy ulicy Wojska Polskiego 88.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO TERESPOL

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237463

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czerwonego Krzyża 26

1.5.2.) Miejscowość: Terespol

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-550

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 83 3752036

1.5.8.) Numer faksu: -

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@terespol.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/terespol

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/terespol/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa/modernizacja budynku przy ulicy Wojska Polskiego 88.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e252336f-9ec0-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00157352

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031612/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa/modernizacja budynku przy u. Wojska Polskiego 88 - RIFL

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00084024/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IP.271.2.20222.AG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Planowana przebudowa polegać będzie na wymianie posadzek oraz instalacji elektrycznej.
Planowana adaptacja poddasza nieużytkowego polegać będzie na podziale przestrzeni na trzy pomieszczenia lekkimi ściankami gipsowo - kartonowymi, wykonaniu doświetlenia przestrzeni poprzez montaż okien dachowych, wykonaniu lukarn dachowych,
wykonaniu nowych warstw posadzkowych, przebudowie istniejących schodów, wykonaniu
docieplenia połaci dachowej wraz z wykończeniem płytami gipsowo-kartonowymi.
Projektowane pomieszczenia będą pełniły funkcję strzelnicy sportowej (szkolnej) z
salą wielofunkcyjną.
Sala wielofunkcyjna z zapleczem oraz strzelnica jednocześnie będą dostępne dla
max 50 osób.
Dojście do obiektu poprzez istniejące ciągi piesze.
Dojazd do obiektu, miejsca postojowe jako istniejące.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 670226,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 795524,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 670226,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane "BUDMAR"Sp. j. B. Piotrowski, M. Piotrowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5370003275

7.3.3) Ulica: Rzeźniana 38A

7.3.4) Miejscowość: Biała Podlaska

7.3.5) Kod pocztowy: 21-500

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 670226,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2022-05-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane