Usługa organizacji kursów zawodowych - 17 części zamówienia
Powiat Krakowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00157507
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-13 10:49
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6772364194
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkół nauki jazdyUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenia zawodowego
Wykonawcy
13 przyznanych
Dorota GrzywnowiczSułoszowa, PL
20 000 PLNŁUKASZ DYBAŁAKraków, PL
8500 PLNŁUKASZ DYBAŁAKraków, PL
5400 PLNDorota GrzywnowiczSułoszowa, PL
44 000 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
6600 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
5000 PLNŁUKASZ DYBAŁAKraków, PL
13 980 PLNŁUKASZ DYBAŁAKraków, PL
5500 PLNŁUKASZ DYBAŁAKraków, PL
8900 PLNINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrudziądz, PL
7900 PLNDorota GrzywnowiczSułoszowa, PL
20 000 PLNŁUKASZ DYBAŁAKraków, PL
5500 PLNSAFETEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
20 940 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.