Wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw sprzętu medycznego
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00157528
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-13 10:52
- Lokalizacja
- Brzesko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8691663456
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
Wykonawcy
41 przyznanych
ZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1950 PLNTDZ TECHNIKA DLA ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJanów, PL
33 100 PLNTDZ TECHNIKA DLA ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJanów, PL
16 700 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
12 350 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
5760 PLNTDZ TECHNIKA DLA ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJanów, PL
7200 PLNKAMIL STYŚUstanów, PL
9353 PLNKAMIL STYŚUstanów, PL
4179 PLN"DRÄGER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Warszawa, PL
22 659,6 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
6400 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
2280 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
6650 PLNSTERIMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStanisławów, PL
12 800 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
500 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
2200 PLNMARIUSZ KOŁODZIEJPoznań, PL
3080 PLNMARIUSZ KOŁODZIEJPoznań, PL
440 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
10 800 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
4200 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
10 500 PLNAPARIVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1000 PLNAPARIVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1000 PLNTDZ TECHNIKA DLA ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJanów, PL
1000 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1400 PLNPRZEMED SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Sącz, PL
15 550 PLNSTRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4810 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
9470 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1200 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
15 550 PLNJÓZEF KRZAKKraków, PL
2052 PLNMEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
29 200 PLNANDRZEJ ABRAMCZYKRaszyn, PL
18 000 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
3600 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
21 280 PLNMARIUSZ KOŁODZIEJPoznań, PL
4720 PLNSK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1260 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
3200 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
750 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
750 PLN"DRÄGER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Warszawa, PL
14 948,82 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1919,33 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.