Utrzymanie skrajni drogowej w ciągach dróg powiatowych powiatu krakowskiego w roku 2022 z podziałem na zadania
ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00157562
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-13 10:59
- Lokalizacja
- Batowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6772084980
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
KrzewyUsługi wycinania drzewUsługi pielęgnacji drzewSadzenie drzew
Wykonawcy
2 przyznane
TOMASZ BRZĘKPorąbka Iwkowska, PL
75 600 PLNTOMASZ BRZĘKPorąbka Iwkowska, PL
75 600 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.