Przebudowa dróg w miejscowościach: Pradła, Siamoszyce oraz Przyłubsko na terenie Gminy Kroczyce wraz z infrastrukturą towarzyszącą w formule „zaprojektuj i wybuduj” (II postępowanie)

GMINA KROCZYCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00157678
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00157678/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-13 11:29
Lokalizacja
Kroczyce, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d61391c7-ba41-11ec-97c7-b646b0ba23df
Identyfikator
6492289505
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00157678 z dnia 2022-05-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg w miejscowościach: Pradła, Siamoszyce oraz Przyłubsko na terenie Gminy Kroczyce wraz z infrastrukturą towarzyszącą w formule „zaprojektuj i wybuduj” (II postępowanie)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KROCZYCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398729

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: BATALIONÓW CHŁOPSKICH 29

1.5.2.) Miejscowość: Kroczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-425

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 343152150

1.5.8.) Numer faksu: 343152150 wewn. 23

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kroczyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kroczyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gwkroczyce.e-zp.finn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg w miejscowościach: Pradła, Siamoszyce oraz Przyłubsko na terenie Gminy Kroczyce wraz z infrastrukturą towarzyszącą w formule „zaprojektuj i wybuduj” (II postępowanie)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d61391c7-ba41-11ec-97c7-b646b0ba23df

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00157678

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00338125/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa dróg w miejscowościach: Pradła, Siamoszyce oraz Przyłubsko na terenie Gminy Kroczyce wraz z infrastrukturą towarzyszącą w formule „zaprojektuj i wybuduj”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00126429/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UG-V.271.00004.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych oraz realizacja na podstawie tychże dokumentacji robót budowlanych i wykonanie dokumentacji powykonawczej dla zadania polegającego na: Przebudowie dróg w miejscowościach: Pradła, Siamoszyce oraz Przyłubsko na terenie Gminy Kroczyce wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
Powyższe zadanie ma na celu poprawę układu komunikacyjnego dróg w miejscowościach Pradła, Siamoszyce i Przyłubsko w Gminie Kroczyce poprzez przebudowę infrastruktury drogowej wraz z budową odcinka sieci wodociągowej.
W ramach przedmiotowego zamówienia została przewidziana:
1)W miejscowości Pradła:
- Przebudowa drogi na odcinku od drogi krajowej DK 78 do granicy działki nr 433/2 - przebudowa drogi o długości L = 88,20m i szerokości 3,5m (powierzchnia F = 308,7m2) – wg PFU zadanie 1;
- Przebudowa drogi na odcinku od drogi krajowej DK 78 do granicy działki nr 578/15 – przebudowa drogi o długości L = 423,5 m i szerokości 4,5m (powierzchnia F = 2237,0m2) – wg PFU zadanie 2;
- Przebudowa drogi na odcinku od drogi wojewódzkiej nr 794 do granicy działki nr 1695/1 (ul. Piec) – przebudowa drogi o długości L = 598,6 m i szerokości 3,0-4,5m (powierzchnia F = 2342,0m2) – wg PFU zadanie 3;
- Przebudowa drogi na odcinku od ul. Dolnej do rejonu działki nr 1682/5 – przebudowa drogi o długości L = 73,0m i szerokości 3,0m (powierzchnia F = 219,0m2) – wg PFU zadanie 8.
2) W miejscowości Przyłubsko:
Przebudowa drogi na odcinku od granicy z działką nr 491 ul. Spacerowej do końca działki nr 521 w ul. Jesionowej (ul. Jurajska i ul. Jesionowa – przebudowa dróg o długości L = 674,7m i szerokości 3,0-6,0m (powierzchnia F = 3200,0m2) – wg PFU zadanie 4.
3) W miejscowości Siamoszyce:
- Przebudowa ul. Edukacyjnej – przebudowa drogi o długości L = 1269,44m i szerokości 5,0m (powierzchnia F = 6347,20m2) – wg PFU zadanie 5;
- Przebudowa ul. Młyńskiej – przebudowa drogi o długości L = 1143,48m i szerokości 4,0-4,5m (powierzchnia F = 4702,07m2) – wg PFU zadanie 6;
- Przebudowa ul. Słonecznej – przebudowa dróg o długości L = 866,88m i szerokości 4,5m (powierzchnia F = 3900,96m2) – wg PFU zadanie 7.
Całkowita długość przebudowywanych dróg wynosi: 5 137,8 mb.
Całkowita powierzchnia przebudowywanych dróg wynosi: 23 256,9 m2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5520001,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6732000,00 PLN

2022-05-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane