Przeglądy, konserwacje i naprawy pogwarancyjne aparatury medycznej dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kościanie
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kościanie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00157736
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-13 11:43
- Lokalizacja
- Kościan, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6981578284
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego
Wykonawcy
65 przyznanych
WŁODZIMIERZ PAJNOWSKIPOZNAŃ, PL
44 040 PLNSTANISŁAW SAMOLIŃSKICeradz Dolny, PL
3564 PLNSTANISŁAW SAMOLIŃSKICeradz Dolny, PL
162 PLNSTANISŁAW SAMOLIŃSKICeradz Dolny, PL
5634,36 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
2160 PLNSTANISŁAW SAMOLIŃSKICeradz Dolny, PL
810 PLNSTANISŁAW SAMOLIŃSKICeradz Dolny, PL
972 PLNSTANISŁAW SAMOLIŃSKICeradz Dolny, PL
648 PLNPAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
9192,96 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'TECHNOMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
9909,99 PLNPAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
4354,56 PLNAPARATURA MEDYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
8748 PLNSTANISŁAW SAMOLIŃSKICeradz Dolny, PL
1296 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'TECHNOMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
1425,6 PLNMACIEJ JANOWICZKOŚCIAN, PL
71 818,47 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
5985,55 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
3884,76 PLNPAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
1088,64 PLNSTANISŁAW SAMOLIŃSKICeradz Dolny, PL
13 392 PLNSK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1150 PLNSK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
660 PLNSK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1320 PLNZAKŁADY NAPRAWCZE APARATURY MEDYCZNEJ POLMEDWARSZAWA, PL
10 350 PLNSTANISŁAW SAMOLIŃSKICeradz Dolny, PL
2592 PLNPAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
1088,64 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
9000 PLNWŁODZIMIERZ PAJNOWSKIPOZNAŃ, PL
195 PLNENDOELEKTRONIK.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrwinów, PL
45 755,28 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
7200 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
8830,08 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
46 276,92 PLN"DRÄGER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Warszawa, PL
13 026,87 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
12 908,16 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
10 500 PLNUNITECHNIKA SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL
7776 PLNMACIEJ JANOWICZKOŚCIAN, PL
830,25 PLNPAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
1451,52 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
9600 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
2250 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
4050 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
10 200 PLNPAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
272,16 PLNOLTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPobiedziska, PL
11 340 PLN"GREENPOL" INSTYTUT KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL
7380 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
6090 PLNRAFAŁ SIADAKKoszalin, PL
8100 PLNSTANISŁAW SAMOLIŃSKICeradz Dolny, PL
5184 PLNRAFAŁ SIADAKKoszalin, PL
5180,76 PLNPAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
7983,36 PLNPAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
1632,96 PLNPAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
544,32 PLNPAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
3538,08 PLNPAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
7348,32 PLNPAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
1632,96 PLNPAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
1088,64 PLNPAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
725,76 PLNWŁODZIMIERZ PAJNOWSKIPOZNAŃ, PL
255 PLNAPARATURA MEDYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
2592 PLNWŁODZIMIERZ PAJNOWSKIPOZNAŃ, PL
1800 PLNPAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
362,88 PLNPAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
1270,08 PLNMEDILAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
6625,8 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
2700 PLNPAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
181,44 PLNSTANISŁAW SAMOLIŃSKICeradz Dolny, PL
1684,8 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.