Modernizacja dwóch kotłowni i budowa jednej kotłowni.
Gmina Miejska Hajnówka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00157771
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00157771/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-13 11:52
- Lokalizacja
- Hajnówka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0dd1c45b-ba25-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 6030006341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00157771 z dnia 2022-05-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dwóch kotłowni i budowa jednej kotłowni.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Hajnówka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658999
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleksego Zina 1
1.5.2.) Miejscowość: Hajnówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-200
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: hajnowka@hajnowka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.hajnowka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.bip.hajnowka.pl/przetargi-i-ogloszenia-20221.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dwóch kotłowni i budowa jednej kotłowni.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0dd1c45b-ba25-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00157771
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027318/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja 2 kotłowni i budowa 1 kotłowni w PEC Sp. z o.o.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00118287/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
1. Projekt i budowa kotłowni opalanej zrębkami wraz z przebudową infrastruktury technicznej istniejącej kotłowni węglowej przy ul. Małej 20 w Hajnówce.
I. Prace projektowe:
1. Wykonanie i uzgodnienie projektu budowlanego i uzyskanie pozwolenia na budowę
2. Wykonanie i uzgodnienie projektu technicznego
3. Wykonanie dokumentacji powykonawczej i jakościowej
II. Zakres robót budowlano-montażowych:
1. Roboty przygotowawcze, rozbiórkowe i demontażowe
2. Budowa budynku kotłowni wraz z systemem transportu paliwa i montażem wyposażenia technicznego oraz wiatami na biomasę nad redlerem i podłogą ruchomą.
3. Montaż instalacji kotła opalanego zrębkami o mocy cieplnej 3÷3,5 MW wraz
z ekonomizerem suchym oraz układem podawania paliwa i powietrza do spalania, a także recyrkulacji spalin.
4. Dostawa i montaż układu odprowadzania i oczyszczania (stacji odpylania) spalin wraz
z multicyklonem, elektrofiltrem, wentylatorem, czopuchem i kominem.
5. Dostawa i montaż układu odpopielania kotła składającego się z przenośników popiołu wraz z dedykowaną wiatą; preferowany mokry system odpopielania.
6. Dostawa i montaż układu technologicznego kotłowni (pompy, armatura, rurociągi, stacja uzdatniania wody).
7. Połączenie kotłowni biomasowej z istniejącą kotłownią węglową, tak aby zbudować jeden wspólny system kotłowy (modernizacja technologii istniejącej kotłowni).
8. Wykonanie zabezpieczeń antykorozyjnych i izolacji termicznych.
9. Wykonanie instalacji elektrycznych i automatyki.
10. Prace wykończeniowe i zagospodarowanie terenu z wykonaniem niezależnego wjazdu.
11. Przygotowanie dokumentów do przeprowadzenia odbiorów i uzyskania pozwolenia na użytkowanie oraz rejestrację kotła i ekonomizera w UDT.
12. Uruchomienie, ruch próbny, odbiory.
2. Projekt i budowa doziemnej i wewnętrznej instalacji gazu w modernizowanej kotłowni olejowej przy ul. Lipowa 166 w Hajnówce wraz z wymianą palników oraz modernizacją automatyki kotłowej
I. Prace projektowe:
1. Wykonanie i uzgodnienie projektu budowlanego na podstawie warunków technicznych wydanych przez PGNiG O/Białystok oraz uzyskanie pozwolenia na budowę doziemnej i wewnętrznej instalacji gazowej.
2. Wykonanie dokumentacji powykonawczej w tym geodezyjnej.
II. Zakres robót budowlano-montażowych:
1. Roboty przygotowawcze, demontażowe istniejących palników olejowych.
2. Budowa doziemnej i wewnętrznej instalacji gazowej w budynku kotłowni oraz na terenie Zamawiającego do granicy działki gdzie będzie zamontowany punkt pomiarowy.
3. Dostawa i montaż kompletnych palników olejowo – gazowych (2kpl.) wraz ze ścieżkami gazowymi.
4. Dostawa i montaż nowego układu automatyki i sterowania kaskadowego istniejącymi kotłami umożliwiającej zdalny monitoring pracy kotłowni.
5. Zagospodarowanie terenu po trasie doziemnej instalacji gazowej.
6. Przygotowanie dokumentów do przeprowadzenia odbiorów dozorowych (jeśli będzie wymagane) i uzyskania pozwolenia na użytkowanie.
7. Uruchomienie, ruch próbny, odbiory.
3. Dostawę dwóch ładowarek kołowych, hydraulicznych teleskopowych na potrzeby ciepłowni
Wykonawca jest także zobowiązany:
i. Przygotowa
ii. dokumenty do przeprowadzenia odbiorów dozorowych (jeśli będzie wymagane) i przygotować dokumenty do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.
iii. Dokonać uruchomienia, ruchu próbnego i odbiorów.
Zakres rzeczowy przedsięwzięcia obejmuje również wszystkie czynności i koszty wynikające z opisu przedmiotu zamówienia, sztuki budowlanej, uzyskanie dopuszczenia do eksploatacji zainstalowanych urządzeń oraz koszty związane z urządzeniem, utrzymaniem i zabezpieczeniem terenu budowy. Wykonawca podczas realizacji zamówienia zapewni możliwość korzystania z obiektu Użytkownikowi.
Instalacja kotłowa musi spełniać standardy emisji po 2023 roku określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu z dnia 24 września 2020 r. w sprawie standardów emisyjnych dla niektórych rodzajów instalacji, źródeł spalania paliw oraz urządzeń spalania lub współspalania odpadów (Dz. U. 2020 poz. 1860 ze zm.) oraz w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/2193 z listopada 2015 r. w sprawie ograniczenia emisji niektórych zanieczyszczeń do powietrza ze średnich obiektów energetycznego spalania
Szczegóły techniczne zawiera opracowany Program Funkcjonalno-Użytkowy, który stanowi załącznik nr 1A do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34140000-0 - Wysokowydajne pojazdy silnikowe
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45251250-8 - Roboty budowlane w zakresie lokalnych zakładów grzewczych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2022-05-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |