„Budowa chodnika przy drodze powiatowej nr 3464d w Starych Bogaczowicach – etap IV”
Gmina Stare Bogaczowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00157804
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00157804/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-13 12:00
- Lokalizacja
- Stare Bogaczowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2125e6a6-a519-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 8862572827
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00157804 z dnia 2022-05-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa chodnika przy drodze powiatowej nr 3464d w Starych Bogaczowicach – etap IV”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stare Bogaczowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718283
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 132
1.5.2.) Miejscowość: Stare Bogaczowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-312
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 8452 220
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rig@starebogaczowice.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starebogaczowice.ug.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/ oraz http://bip.starebogaczowice.ug.gov.pl/zamowienia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa chodnika przy drodze powiatowej nr 3464d w Starych Bogaczowicach – etap IV”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2125e6a6-a519-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00157804
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000541/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa chodnika w miejscowości Stare Bogaczowice w ciagu drogi powiatowej 3464D - etap IV
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00089744/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIG.271.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na realizacji zadania pn.: Budowa chodnika przy drodze powiatowej nr 3464d w Starych Bogaczowicach – etap IV - budowa chodnika prawostronnego o nawierzchni z kostki betonowej ograniczonej krawężnikami od strony jezdni oraz obrzeżami betonowymi od strony zewnętrznej, wraz z kanalizacją opadową w ciągu drogi powiatowej nr 3464d w m. Stare Bogaczowice, gmina Stare Bogaczowice, powiat wałbrzyski (odcinek kilometrażu roboczego: od km 0+900 – do km 1+310) : chodnik prawostronny od km 0+900 – do km 1+212 o długości 0,312 km) .
Uwaga: Załączony Projekt budowlany dotyczy obu chodników lewostronnego i prawostronnego, przedmiar oraz rysunek trasy dotyczy WYŁĄCZNIE zakresu objętego zamówieniem – CHODNIKA PRAWOSTRONNEGO.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34953300-5 - Chodniki
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Ogłoszenie o wyniku postępowania z dnia 12.04.2022 r. o numerze 2022/BZP 00118539/01 zostało omyłkowo opublikowane pod nazwą "Budowa chodnika przy drodze powiatowej nr 3464d w Starych Bogaczowicach - etap IV".Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na robotę budowlaną pn.: "Budowa chodnika przy drodze powiatowej nr 3464d w Starych Bogaczowicach - etap IV" zakończyło się zawarciem umowy.
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
Liczba otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 350000,00 PLN
Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 521433,90 PLN
Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 350000,00 PLN
Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WIT-BRUK Paweł Witkowski Roboty Ziemne Brukarstwo, ul. Wojska Polskiego 5, 58-130 Kruków, NIP 8842127892, woj. dolnośląskie, Polska, Mikro przedsiębiorca
Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
Data zawarcia umowy: 2022-05-02
Wartość umowy: 350000,00 PLN
Okres realizacji zamówienia: 100 dni
Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia: w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-05-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |