Wykonywanie robót w branży hydraulicznej, związanych z usuwaniem awarii oraz, wykonywaniem napraw instalacji sanitarnych.
Gmina Środa Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00158098
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00158098/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-13 13:00
- Lokalizacja
- Środa Śląska, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-300f49e9-b19e-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 9131500156
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00158098 z dnia 2022-05-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonywanie robót w branży hydraulicznej, związanych z usuwaniem awarii oraz, wykonywaniem napraw instalacji sanitarnych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Środa Śląska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935069
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 5
1.5.2.) Miejscowość: Środa Śląska
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@srodaslaska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://srodaslaska.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://srodaslaska.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonywanie robót w branży hydraulicznej, związanych z usuwaniem awarii oraz, wykonywaniem napraw instalacji sanitarnych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-300f49e9-b19e-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00158098
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00107653/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP 271.8-17/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót w branży instalacyjnej związanych z usuwaniem awarii, wykonywaniem napraw oraz wykonywaniem nowych instalacji w budynkach komunalnych, budynkach wspólnot mieszkaniowych oraz lokalach mieszkalnych.
Zakres prac obejmuje:
1. Wymianę oraz naprawę instalacji wody, kanalizacji sanitarnej, gazu oraz instalacji centralnego ogrzewania.
2. Awaryjną Wymianę kotłów gazowych, węglowych, kuchni węglowych, elektrycznych podgrzewaczy wody.,
3. Wymianę oraz naprawę przyłączy wody oraz kanalizacji sanitarnych.
4. Odpowietrzanie układów centralnego ogrzewania.
5. Doszczelnianie instalacji gazowych w przypadku wykrycia nieszczelności instalacji oraz sporządzenia protokołu z próby szczelności po wykonaniu doszczelnienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotem postępowania było:Wykonanie robót w branży hydraulicznej, związanych z usuwaniem awarii oraz wykonywaniem napraw instalacji sanitarnych.Dnia 19.04.2022 roku o godzinie 10:00 upłynął termin składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na w/w przedmiot zamówienia.
Ogłoszenie o zamówieniu na: „ Wykonanie robót w branży hydraulicznej, związanych z usuwaniem awarii oraz wykonywaniem napraw instalacji sanitarnych” opublikowane zostało w Biuletynie Zamówień Publicznych pod numerem 2022/BZP 00107653/01 z dnia 04.04.2022 r., zostało zamieszczone także na Platformie Przetargowej Gminy Środa Śląska https://srodaslaska.logintrade.net
Do wyznaczonego terminu nie wpłynęła do Zamawiającego żadna oferta.
| 2022-05-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |