Remont dachów budynku I LO im. Osuchowskiego w Cieszynie przy Placu Juliusza Słowackiego 2 - dachy wysokie pokryte blachą.
Powiat Cieszyński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Cieszyńskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00158465
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00158465/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-13 14:11
- Lokalizacja
- Cieszyn, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf76ff2e-ba43-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 5482604548
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00158465 z dnia 2022-05-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachów budynku I LO im. Osuchowskiego w Cieszynie
przy Placu Juliusza Słowackiego 2 - dachy wysokie pokryte blachą.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Cieszyński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Cieszyńskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072186224
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bobrecka
1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wiz@powiat.cieszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat.cieszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.powiat.cieszyn.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachów budynku I LO im. Osuchowskiego w Cieszynieprzy Placu Juliusza Słowackiego 2 - dachy wysokie pokryte blachą.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf76ff2e-ba43-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00158465
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031402/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont pokrycia dachów budynków I LO im. A. Osuchowskiego w Cieszynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00118981/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont dachów budynku I LO im. Osuchowskiego w Cieszynie przy Placu J. Słowackiego 2 – dachy wysokie pokryte blachą:
- wymiana fragmentów istniejącego pokrycia i obróbek blacharskich w rejonie wieżyczek,
- naprawa i uszczelnienie obróbek blacharskich koszy, okapów, kominów,
- miejscowa naprawa elementów drewnianych więźby dachowej,
- naprawa mocowania i zamykania wyłazów dachowych,
- naprawa i uszczelnienie przejścia rury spustowej przez gzyms dachowy,
- konserwacja powierzchni wewnętrznej rynien dachowych,
- uszczelnienie obróbek blacharskich okien połaciowych,
- wymiana instalacji odgromowej,
- zabudowa stopni i ław kominiarskich.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem
45214220-8 - Roboty budowlane w zakresie szkół średnich
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie składania ofert, który upłynął dnia 27.04.2022r. o godz. 9.00 wpłynęła 1 oferta na realizację przedmiotowego zamówienia. Oferta Firmy Handlowo Usługowej Andrzej Dryka z Jastrzębia Zdroju przekraczała kwotę jaką Zamawiający mógł przeznaczyć na realizację zamówienia.W związku z powyższym Zamawiający unieważnił niniejsze postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2021 poz. 1129 z późn. zm.), ponieważ cena oferty przewyższyła kwotę, jaką Zamawiający mógł przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-05-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |