Budowa drogi gminnej 104539L, w miejscowości Staszyce i miejscowości Chylin gm. Wierzbica
Gmina Wierzbica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00158477
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00158477/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-13 14:15
- Lokalizacja
- Wierzbica, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9293591d-a8e5-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5632160522
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00158477 z dnia 2022-05-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej 104539L, w miejscowości Staszyce i miejscowości Chylin gm. Wierzbica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wierzbica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197990
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Włodawska
1.5.2.) Miejscowość: Wierzbica
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-150
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: +(48) 82 5693266
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugwierzbica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugwierzbica.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugwierzbica.bip.lubelskie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej 104539L, w miejscowości Staszyce i miejscowości Chylin gm. Wierzbica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9293591d-a8e5-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00158477
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00012623/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa drogi gminnej 104539L, w miejscowości Staszyce i miejscowości Chylin gm. Wierzbica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00094263/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Bd.ZP.271.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4052612,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie budowy drogi gminnej na działkach gruntu nr ewid. 198, 280/1, 300/1, 100 w obrębie Kozia Góra i nr ewid. 10/2, 10/3, 19/1 w obrębie Chylin, gm. Wierzbica.
4.3. Zakres robót obejmuje w szczególności:
- roboty przygotowawcze w zakresie rozbiórek, zdjęcia humusu,
- zabezpieczenie istniejących sieci infrastruktury technicznej wraz z regulacją włazów,
- wykonanie robót ziemnych: wykopy, nasypy, wzmocnienia podłoża,
- wykonanie konstrukcji nawierzchni w zakresie podbudów i nawierzchni asfaltowych,
- wykonanie zjazdów,
- wymianę przepustów,
- wykonanie ciągów pieszych (na niewielkim zakresie),
- wykonanie elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego,
- roboty wykończeniowe i porządkowe,
- usunięcie drzew i krzewów zgodnie z projektem budowlanym – zieleń drogowa.
Parametry techniczne projektowanej drogi:
− klasa drogi - L,
− kategoria ruchu – KR 1,
− liczba jezdni – 1,
− liczba pasów ruchu – 2,
− prędkość projektowa – Vp=40 km/h,
− długość odcinka – 2,646 km
− szerokość jezdni – 5,50 m,
− szerokość pasów ruchu - 2 x 2,75 m,
− szerokość poboczy – 2 x 0,75 m,
− projektowane zatoki autobusowe – brak,
− projektowane chodniki – szerokość 2,00 m,
− projektowane odwodnienie – powierzchniowe do istniejących odpływów i cieków w terenie – bez zmian,
− oświetlenie drogi – brak,
− minimalny promień łuku w planie – Rmin=190,00 m,
− maksymalny promień łuku w planie Rmax= 850,00 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4237429,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4957032,89 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4237429,09 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Pref-Bet Wytwórnia Mas Bitumicznych, Betonu i Prefabrykatów Spółka z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: B.G. Construction Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Lider - 5632430186, Partner - 5632429289
7.3.3) Ulica: Lubelska
7.3.4) Miejscowość: Pawłów
7.3.5) Kod pocztowy: 22-170
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4237429,09 PEN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-05-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |