Posterunek Policji w Unisławiu ul. Parkowa 20B – remont bieżący: docieplenie elewacji i stropodachu, remont klatki schodowej oraz schodów zewnętrznych
Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00158608
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00158608/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-13 14:44
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a64af262-b004-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 5540312993
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00158608 z dnia 2022-05-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Posterunek Policji w Unisławiu ul. Parkowa 20B – remont bieżący: docieplenie elewacji i stropodachu, remont klatki schodowej oraz schodów zewnętrznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091362152
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców Wielkopolskich 7
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-090
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 47 751-16-31
1.5.8.) Numer faksu: 47 751-53-19
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@bg.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/kb/urzad/zamowienia-publiczne/postepowania-przetargow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Posterunek Policji w Unisławiu ul. Parkowa 20B – remont bieżący: docieplenie elewacji i stropodachu, remont klatki schodowej oraz schodów zewnętrznych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a64af262-b004-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00158608
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00096406/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 PP Unisław ul. Parkowa 20 B - remont elewacji, dachu, klatki schodowej, schody zewnętrzne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00103744/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZPiFP-22-22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 214762,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Remont Posterunku Policji w Unisławiu przy ul. Parkowej 20 B polegających na dociepleniu elewacji i stropodachu, remontu klatki schodowej oraz schodów zewnętrznych”
2. Przedmiot obejmuje roboty budowlane w szczególności:
izolacja granulatem z wełny mineralne; obłożenie stopni schodowych granitem; malowanie ścian wewnętrznych; roboty instalacyjne wod-kan; roboty instalacyjne elektryczne
3. Przedmiot zamówienia dotyczący remontu Posterunku Policji w Unisławiu przy ul. Parkowej 20B polegający na dociepleniu elewacji i stropodachu, remontu klatki schodowej oraz schodów zewnętrznych szczegółowo określony został w:
1) Opisie wykonania robót – Załącznik nr 1 do SWZ,
2) Specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót – Załącznik nr 2 do SWZ
3) Przedmiarach robót – Załącznik nr 3 do SWZ
4) Projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia w/w postępowanie, gdyż oferta wykonawcy Bemygo Sp. z o.o. Toruń, która jest ofertą z najniższą ceną wynoszącą 323846,21 zł przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w tym postępowaniu, tj. 250.000,00 zł brutto.| 2022-05-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |