Usługi szkoleniowe dla kadry kierowniczej i administracyjnej Politechniki Warszawskiej (18 części)
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00158651
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-13 14:55
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250005834
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia personelu
Wykonawcy
15 przyznanych
WOJCIECH MICHAŁEKKonin, PL
5420 PLNAGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKABojano, PL
2500 PLNWOJCIECH MICHAŁEKKonin, PL
4280 PLNWOJCIECH MICHAŁEKKonin, PL
7880 PLNWOJCIECH MICHAŁEKKonin, PL
8400 PLNMARCIN CAPIGAPiastów, PL
7050 PLNMARCIN CAPIGAPiastów, PL
7050 PLNMRCERTIFIED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7575 PLNWOJCIECH MICHAŁEKKonin, PL
5660 PLNBRAINSTORM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrowa Górnicza, PL
12 200 PLNWOJCIECH MICHAŁEKKonin, PL
8400 PLNWOJCIECH MICHAŁEKKonin, PL
4270 PLNMARCIN CAPIGAPiastów, PL
14 100 PLNBRAINSTORM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrowa Górnicza, PL
6100 PLNMARCIN CAPIGAPiastów, PL
14 100 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.