„Rozbudowa infrastruktury edukacyjnej poprzez budowę Sali gimnastycznej przy SP w Woli Kopcowej z OZE” w systemie „zaprojektuj i wybuduj”
Gmina Masłów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00158657
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00158657/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-13 14:56
- Lokalizacja
- Masłów Pierwszy, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-763074fe-b662-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 6572538821
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00158657 z dnia 2022-05-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa infrastruktury edukacyjnej poprzez budowę Sali gimnastycznej przy SP w Woli Kopcowej z OZE” w systemie „zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Masłów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010300
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Spokojna 2
1.5.2.) Miejscowość: Masłów Pierwszy
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-001
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41 311 00 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@maslow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.maslow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa infrastruktury edukacyjnej poprzez budowę Sali gimnastycznej przy SP w Woli Kopcowej z OZE” w systemie „zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-763074fe-b662-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00158657
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00049320/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Rozbudowa infrastruktury edukacyjnej poprzez budowę Sali gimnastycznej przy SP w Woli Kopcowej z OZE
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00114212/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BiGP.271.29.2022.DK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 8478590,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pod nazwą: ”Rozbudowa infrastruktury edukacyjnej poprzez budowę Sali gimnastycznej przy SP w Woli Kopcowej z OZE” w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, obejmująca:
- opracowanie koncepcji, a następnie dokumentacji projektowej zawierającej projekty budowlane oraz techniczne w podziale na branże wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa uzgodnień i zatwierdzeń opracowanego projektu budowlanego oraz uzyskanie pozwolenia na budowę,
- specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
- harmonogram rzeczowo-finansowy na realizację robót budowlanych,
- wykonanie kompleksowych robót budowlanych na podstawie opracowanych dokumentacji projektowych polegających na budowie sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Woli Kopcowej z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii wraz z zagospodarowaniem terenu,
- wykonanie dokumentacji powykonawczej,
- uzyskanie wszelkich wymaganych badań, uzgodnień, pozwoleń, certyfikatów wynikających
z wykonywanej dokumentacji projektowej oraz prowadzonych robót wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie budynku.
Cel zamówienia publicznego:
- Celem niniejszego zamówienia publicznego jest budowa budynku sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Woli Kopcowej wraz z zagospodarowaniem terenu zgodnie z wytycznymi Zamawiającego określonymi w Programie funkcjonalno-użytkowym. Główną funkcją projektowanego budynku jest współpraca ze szkołą w zakresie realizacji zajęć sportowo-rekreacyjnych dla uczniów. Uzupełnieniem funkcji podstawowej jest takie ukształtowanie obiektu, aby mógł on być wykorzystany przez mieszkańców pełniąc rolę miejsca rekreacji i czynnego wypoczynku. Budynek powinien być połączony funkcjonalnie z istniejącym budynkiem szkoły, a w czasie wolnym od zajęć lub w trakcie ich trwania powinien posiadać możliwość pełnego wydzielenia i funkcjonowania jako samodzielny obiekt.
Dane ogólne projektowanego obiektu (wskaźniki powierzchniowe i kubaturowe):
- rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej – sala gimnastyczna,
- lokalizacja: działki o nr ewid. 243 oraz 245 obręb 0011 w Woli Kopcowej
- ilość kondygnacji nadziemnych:
- 1 kondygnacja dla funkcji podstawowej – sali sportowej
- 2 kondygnacje dla części uzupełniającej
- ilość kondygnacji podziemnych: 0
- kubatura budynku ok. 8400,00 m3
- powierzchnia całkowita netto: ok. 1132,32 m2
- minimalna liczba projektowanych miejsc parkingowych: zgodnie z zapisami MPZP
Projektowane instalacje i wyposażenie techniczne:
- instalacja centralnego ogrzewania – zasilana pompą ciepła powietrze-woda,
- instalacja wodno-kanalizacyjna,
- instalacja c.w.u. – zasilana pompą ciepła powietrze-woda z zasobnikiem buforowym,
- instalacja elektryczna,
- instalacja oświetleniowa,
- instalacja fotowoltaiczna,
- instalacja odgromowa,
- instalacja teletechniczna,
- instalacja wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła,
- instalacja przeciwpożarowa,
- instalacja monitoringu CCTV,
- urządzenia dla osób niepełnosprawnych – likwidujące występujące bariery architektoniczne,
Prace przewidziane są do wykonania przy czynnym obiekcie, co wykonawca winien uwzględnić w opracowaniu harmonogramu robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021. poz. 1129 ze zm.) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt 3 ustawy Pzp postępowanie unieważniono.| 2022-05-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |